DİYETTE BESLENME Mİ ÖNEMLİ, SPOR MU?

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

14-04-2019 17:08

Haberler � SAĞLIK


İSTANBUL (e-ha) Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. 
Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. 
Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan "Zahide Yetiş'le" bugün; Uzm. Dr. Aydın Duygu diyette beslenme mi daha önemlidir, spor mu, aminoasit nedir, aminoasitin sağlığımız için önemi nedir sorularını yanıtlarken, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sefer Ogün Bölük katarakt ve akıllı lens hakkında merak edilenleri anlatıyor. Ayrıca programa Bilinçaltı ve Hipnoz Uzmanı Lily Lale Yılmaz ve Şef Mehmet Sur konuk oluyor.
“Zahide Yetiş’le”, 15 Nisan Pazartesi saat 15.00’te Show TV’de!
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : - DİYETTE - BESLENME - - ÖNEMLİ - - SPOR - MU? -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri