ACCO Brands, RoSPA Seçkinlik Madalyası Aldı

Çalışan sağlığına ve güvenliğine verdiği önemle tüm dünyada tanınan dünyanın en büyük kurumsal, akademik ve tüketici ürünleri markası ACCO Brands, arka arkaya 23. altın ödülünü kazandığı dünyaca ünlü RoSPA Sağlık ve Güvenlik Ödülleri'nin Seçkinlik Madalyası'nı almaya hak kazandı.

19-04-2019 19:46

Haberler � GENEL


İSTANBUL (e-ha) Çalışan sağlığına ve güvenliğine verdiği önemle tüm dünyada tanınan dünyanın en büyük kurumsal, akademik ve tüketici ürünleri markası ACCO Brands, arka arkaya 23. altın ödülünü kazandığı dünyaca ünlü RoSPA Sağlık ve Güvenlik Ödülleri'nin Seçkinlik Madalyası'nı almaya hak kazandı.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin başvurduğu İngiltere'nin en köklü sektör ödülü organizasyonu RoSPA (Royal Society for the Prevention of Accidents), arka arkaya 23 defa altın ödüle layık gördüğü ACCO Brands'e Seçkinlik Madalyası'nı verdi. 
Çalışan sağlığına ve güvenliğine verdiği önemle tüm dünyada tanınan dünyanın en büyük kurumsal, akademik ve tüketici ürünleri markası ACCO Brands, arka arkaya 23. altın ödülünü kazandığı dünyaca ünlü RoSPA Sağlık ve Güvenlik Ödülleri'nin Seçkinlik Madalyası'nı almaya hak kazandı. Seçkinlik Madalyası, organizasyonun altın ödülünü arka arkaya en az 15 kere kazananlara veriliyor. 
RoSPA Ödülleri, her yıl başvuran şirketlerin sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerini inceliyor. Organizasyon, şirketin çalışanlarına iş yerlerinde sunduğu güvenlik çalışmalarını ve bu alandaki başarılarını göz önünde bulundurarak en prestijli ödülünü bir kere daha ACCO Brands'e verdi. 
Aldıkları önemli ödülle ilgili konuşan ACCO Brands EMEA Türkiye Pazarlama Müdürü Özlem Ankaralı Efe, “Bu yıl RoSPA Ödülleri'ne Safe@Work Safe@Home Ödülleri ve Inspiration Ödülleri de sponsor oldu. Bu sponsorluklar, RoSPA Ödülleri'ni çok daha önemli bir konuma yerleştiriyor. Her yıl yaklaşık 2.000 şirketin başvuruda bulunduğu bu prestijli ödülün Seçkinlik Madalyası'nı almak mutluluk verici. ACCO Brands Corporation Türkiye olarak şirketimizin 23 yıldır arka arkaya ödül kazanmasını sağlayan güvenlik ve sağlık ilkelerini Türkiye'de de başarıyla uyguluyoruz” dedi.
 
ACCO Brands Corporation hakkında
Bünyesinde 21 ülkeden 6.500'e yakın çalışanı bulunan ve küresel hasılatı 1,5 milyar dolardan fazla olan ACCO Brands, halka açık bir şirkettir. Şirket, Avrupa'da Ofis Ürünleri sektörünün en başarılı ve çok iyi bilinen Leitz®, Rexel®, Rapid®, GBC®, Esselte®, Nobo®, Kensington® ve Derwent® gibi markaların da sahibidir. Acco Brands Corporation Türkiye ofisi Esselte Leitz A.Ş'dir. www.esselte.com.tr, www.accobrands.com
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : ACCO - Brands - - RoSPA - Seçkinlik - Madalyası - Aldı -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri