Alcatel 1X 2019 ile fotoğrafçılığı yeniden keşfedin

TCL Communication bu yıl Las Vegas'taki CES'te, etrafınızdaki gerçek dünyayı yakalama konusunda son derece başarılı Alcatel 1X 2019'u piyasaya sundu. Bu cihaz yalnızca göz kamaştırıcı fotoğraflar çekmekle kalmıyor, aynı zamanda pazardaki en iyi başlangıç seviye akıllı telefon olmasıyla da öne çıkıyor.

24-02-2019 14:41

Haberler � TEKNOLOJİ


İSTANBUL (e-ha): Derinlik sensörüne sahip çift kamerasıyla öne çıkan Alcatel 1X 2019, 5 inçlik HD + 18: 9 Full View ekranıyla da oyun oynamak, video izlemek ve internetten yayın yapmak isteyenler için ideal görüntüleme deneyimini sunmasıyla da digkkat çekiyor. 
 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörleri tarafından kaynaklardan alınan bilgiye göre; TCL Communication bu yıl Las Vegas'taki CES'te, etrafınızdaki gerçek dünyayı yakalama konusunda son derece başarılı Alcatel 1X 2019'u piyasaya sundu. Bu cihaz yalnızca göz kamaştırıcı fotoğraflar çekmekle kalmıyor, aynı zamanda pazardaki en iyi başlangıç seviye akıllı telefon olmasıyla da öne çıkıyor.
 
Yaratıcı fotoğrafçılık
Derinlik sensörüne sahip çift kamerasıyla Alcatel 1X 2019, kendini geliştirmeyi sürdüren fotoğrafçılardan Instagram fenomeni olmak isteyenlere kadar herkesin tercih edebileceği pek çok özelliğe sahip. 16MP ( yazılım interpolasyonu ile) + 2MP kameralarıyla bir profesyonel gibi fotoğraf çekebilir; fotoğraflarınızda sizin için gerçekten önemli olan her ne ise onu vurgulamak için en iyi bokeh efektlerini deneyebilir ve çekim sonrası yeniden odaklama özelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. 
 
Sürükleyici görüntüleme deneyimi 
Alcatel 1X 2019 yalnızca fotoğraf çekme konusunda ön plana çıkmakla kalmıyor, ayrıca kullanıcılara kusursuz görseller sunma noktasında da kendini gösteriyor. 5.5 inç HD + 18: 9 Full View ekranıyla bu telefon artık çok daha kompakt. Alcatel 1X 2019 oyun oynamak, video izlemek ve internetten yayın yapmak isteyenler için ideal görüntüleme deneyimini sunuyor.
 
Şık ve stil sahibi
Dokulu bir arka kapak tasarımına sahip olan Alcatel 1X 2019, kompakt tasarımıyla elde rahatlıkla taşınabiliyor.  Minimalist lens halkası detayı, 2,5D camı ve konturlu profili, cihaza sade bir şıklık kazandırıyor.
 
Hızlı ve güvenli erişim
Alcatel 1X 2019 aynı zamanda yüz tanıma özelliğiyle sahibini tanıyan ve akıllı telefonun kilidini açan biyometrik güvenlik teknolojisi Face Key ile geliyor. Yüksek hassasiyetli 106 yüz kilit noktası ve 30 derecelik saptama yarıçapı hem yüksek güvenlik sağlıyor hem de 0,5 saniyelik kilit açma süresiyle son derece hızlı bir erişim sunuyor.
 
Ulaşılabilirlik 
Alcatel 1X 2019, 119 Euro'luk satış fiyatıyla (Tavsiye edilen Avrupa satış fiyatı) siyah ve mavi renklerde satışa sunuluyor.
 
TCL Communication hakkında
TCL Communication Technology Holdings Limited (TCL Communication); TCL, Alcatel ve Blackberry markalı ürünlerden oluşan kapsamlı ve çok markalı portföyüyle dünya çapında satışa sunulan mobil cihazlar ve hizmetler tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. TCL Communication ayrıca Palm markalı cihazların marka sahibi, AR-GE geliştiricisi ve üretim ortağıdır. Grubun ürünleri Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya Pasifik'te bulunan 160'ı aşkın ülkede satılmaktadır. Hong Kong'da kurulan şirket; üretimini Çin'in yanı sıra global AR-GE merkezlerinde gerçekleştirmektedir. Daha fazla bilgi için: http://www.tclcom.com/    
 
TCL, TCL Corporation'ın kayıtlı ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Alcatel, TCL Communication tarafından lisans altında kullanılmaktadır ve Nokia'nın bir ticari markasıdır.
 
BLACKBERRY ve EMBLEM Design'ın dâhil olduğu ancak bu markalarla sınırlı olmayan ticari markalar veya tescilli ticari markalar, BlackBerry Limited'in lisanslı olarak kullanılan ticari markalarıdır. Bu ticari markaların tüm hakları kesinlikle saklıdır. Diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. BlackBerry, üçüncü taraf ürünler veya hizmetler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 
Palm, TCL Communication'ın ticari markasıdır ve Wide Progress Global aracılığıyla Palm Ventures Group tarafından lisans altına alınmıştır. 
 
Alcatel mobil cihazlar hakkında
Hong Kong'da bulunan TCL Communication Technology Holdings Limited, dünya çapında mobil ve internet ürün ve servislerinden oluşan, genişleyen bir portföyün tasarımını, üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.  Şirketin ürün portföyü halihazırda Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya Pasifik'te 160'tan fazla ülkede satılmaktadır. Telekomünikasyon araştırma firması IDC ve şirket verilerine göre Şirket, 2016'nın üçüncü çeyreği itibarıyla küresel telefon üreticileri arasında yedinci, küresel akıllı telefon üreticileri arasında ise 10'uncu sırada yer almaktadır. Şirket ayrıca, küresel tablet üreticileri arasında yedinci sıradadır.
 
TCL Communication'ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar, yenilikçi, zengin özellikli deneyimler sunarak günümüzün mobil teknolojilerine erişimi kolaylaştırmakta, insanların en çok talep ettiği teknolojilerle donatılmış, geniş çeşitlilikte ve değer yüklü bir ürün portföyü sunmaktadır. Şirketin ürün ve çözümleri, sahip oldukları sade, kişisel, otantik ve eğlenceli yaklaşımla 2000 sonrası doğanlar ve Z Jenerasyonu tüketicilerine hitap etmektedir. TCL Communication'ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar yerel pazarları anlama yetisi ve uçtan uca üretim sürecini birleştirerek, tüketicilerin günlük yaşamın keyiflerini keşfetme ve yükseltmelerini sağlayan yenilikçi, zengin özellikli, yüksek performanslı mobil cihazlarla kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleri sunmaktadır.
 
TCL, TCL Corporation'un tescilli markasıdır. Alcatel, Alcatel-Lucent'in, TCL Communication tarafından lisansla kullanılan bir ticari markasıdır. 
Daha fazla bilgi işin: www.alcatel-mobile.com
 
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri