Ampute Futbolda Konya derbisini Konya Engelliler Gücü Ampute kazandı.

Ampute Futbol 1. Ligi 2. Devre açılış maçında ilimizin iki takımı Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol ile Konya Bedensel Engelliler Ampute takımı Selçuklu Belediyesi Stadında karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen derbi maçı ligin iddialı ekipleri arasında yer alan Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol Takımı 5 – 1 kazandı.

25-03-2019 12:17

Haberler � SPOR


ANKARA (e-ha): Ampute Futbol 1. Ligi 2. Devre açılış maçında ilimizin iki takımı Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol ile Konya Bedensel Engelliler Ampute takımı Selçuklu Belediyesi Stadında karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen derbi maçı ligin iddialı ekipleri arasında yer alan Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol Takımı 5 – 1 kazandı. 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Ampute Futbolda Konya derbisini Konya Engelliler Gücü Ampute kazandı.
Ampute Futbol 1. Ligi 2. Devre açılış maçında ilimizin iki takımı Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol ile Konya Bedensel Engelliler Ampute takımı Selçuklu Belediyesi Stadında karşı karşıya geldi.
Çekişmeli geçen derbi maçı ligin iddialı ekipleri arasında yer alan Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol Takımı 5 – 1 kazandı. Alınan 3 puanın ardından temsilcimiz Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol takımı Ampute 1. Ligi ilk sıradaki yerini korudu. 
Fatih Aygün: Süper Lig yolunda bir engeli daha aştık.
Maçın ardında takıma verdiği yemekte konuşan Konya Engelliler Gücü Spor Kulübü Yöneticisi Fatih Aygün çekişmeli geçen derbi maçtan galibiyetle ayrıldıkları ve çok değerli üç puanın sahibi oldukları için takım oyuncuları ile teknik heyeti tebrik etti. Aygün, ilk devredeki gibi sezonun ikinci devresine de güzel bir galibiyet ile başladıklarını, süper lig yolunda bir engeli daha aşarak hedefe emin adımlarla yürüdüklerini kaydetti.
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Ampute - Futbolda - Konya - derbisini - Konya - Engelliler - Gücü - Ampute - kazandı. - - - -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri