Antalyaspor, seçimli kongreye gidiyor

Yıldız transferlerle Türk spor kamuoyunun zirvesine oturan Antalyaspor, 1 ay içerisinde seçimli genel kurula gidecek. Dünya yıldızı Eto`o`nun transferini bitiren Ronaldinho transferinde de sona yaklaşan Antalyaspor da Başkan Gültekin Gencer, yönetim kurulunu toplayacağını ve alınacak karar sonrasında seçimli genel kurula gideceklerini söyledi.

04-07-2015 05:33

Haberler � SPOR


ANTALYA (CİHAN)- Yıldız transferlerle Türk spor kamuoyunun zirvesine oturan Antalyaspor, 1 ay içerisinde seçimli genel kurula gidecek. Dünya yıldızı Eto'o'nun transferini bitiren Ronaldinho transferinde de sona yaklaşan Antalyaspor da Başkan Gültekin Gencer, yönetim kurulunu toplayacağını ve alınacak karar sonrasında seçimli genel kurula gideceklerini söyledi.

Antalyaspor A.Ş 2014 yılı olağan genel kurul toplantısı, Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Mali genel kurulda mevcut başkan Gültekin Gencer, kırmızı beyazlı takımın bir yıllık mali tablosunu açıkladı. Bilançonun okunmasından sonra söz alan Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, takımın 17 milyon vergi olmak üzere toplam 50 milyon TL borcu olduğunu açıkladı.

Antalyaspor Vakfı Başkanı Ali Yılmaz, futbolculara verilen primleri eleştirdi. Yılmaz, futbolcuların sezon başında vaat edilen takım için prim rakamı ne ise sezon sonuna kadar aynı rakamın verilmesi gerektiğini, primlerin yükseltilmesi durumunda ise bu rakamın yükselten kişi tarafından ödenmesi gerektiğini aktardı.

VAKIF BAŞKANINDAN GÜLTEKİN GENCER'E SORULAR

Antalyaspor'un yetkisiz menajere teslim edilip edilmediğini soran Antalyaspor Vakfı Başkanı Yılmaz, "Diploması yetersiz Yusuf Şimşek'le neden 3 yıllık anlaşma imzalandı? Yılda 3 kez teknik direktör değiştiren Gencer, bu hocaya nasıl dayanacak? Antalyaspor, malum menajere 450 bin lira para verdi mi?Antalyaspor'un menajerlere son 1 ayda 4 milyon TL senet verdi mi? Eto'o ve Ronaldinho'ya yapılacak ödemelerin somut olarak ortaya koyulmasını istiyoruz." dedi.

'GÖREVE GELİRKEN KİMSEYE YALVARMADIM'

Kürsüye son olarak gelen Başkan Gültekin Gencer, geçen yıl göreve gelirken kimseye yalvarmadığını, kendisinin koltuk meraklısı olmadığını ifade etti. Antalyaspor Başkanı olarak 2 yılı daha olduğunu hatırlatan Gencer, "Seçime de hayır demem. Şu anda hesaplarımızda icra konusu yoktur. 21 milyon dolar borçla aldık 18 milyon dolara düşürdük. Eto

Etiketler : Antalyaspor - - seçimli - kongreye - gidiyor -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri