Aşkım Kapışmak Almanya Turunda

Aşkım Kapışmak "Yaşamımızın anlamı nasıl olur?", "Mutluluğa giden yol nedir?", "Özgüven ve motivasyonumuzu nasıl yükseltiriz?“, „Beden dili nedir ve nasıl analiz edilir? ve „İş ve sosyal hayatımda nasıl daha verimli olabilirim?" gibi soruları yanıtlayacak.

15-06-2019 01:01

Haberler � KÜLTÜR - SANAT


ANKARA (e-ha) Aşkım Kapışmak "Yaşamımızın anlamı nasıl olur?", "Mutluluğa giden yol nedir?", "Özgüven ve motivasyonumuzu nasıl yükseltiriz?“, „Beden dili nedir ve nasıl analiz edilir? ve „İş ve sosyal hayatımda nasıl daha verimli olabilirim?" gibi soruları yanıtlayacak.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Türkiye´nin sevilen davranış bilimleri ve kişisel gelişim uzmanı Aşkım Kapışmak tekrar Almanya turuna çıkıyor. Daha önce de Almanya´da sahneleri dolduran Aşkım Kapışmak´ın yeni semineri „Elma Dersem Çık!“ adını taşıyor. 
Bu seminerde Aşkım Kapışmak "Yaşamımızın anlamı nasıl olur?", "Mutluluğa giden yol nedir?", "Özgüven ve motivasyonumuzu nasıl yükseltiriz?“, „Beden dili nedir ve nasıl analiz edilir? ve „İş ve sosyal hayatımda nasıl daha verimli olabilirim?" gibi soruları yanıtlayacak.
The Colors ve Artworks Kültürsanatın 5Nokta4 ile ortaklaşa organize ettiği Almanya turnesinde Aşkım Kapışmak 14.6. günü Bremen Konsul Hackfeld Haus´da, 15.6. Münster Friedenskapelle´de, 16.6. Düsseldorf Capitol Theater´de, 18.6. Frankfurt Internationales Theater´de ve 19.6. Nürnberg Objektif Theaterhaus´da sahne alacak. Seminerden sonra Aşkım Kapışmak kitaplarını imzalayacak. 
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Aşkım - Kapışmak - Almanya - Turunda - -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri