Balkondan kopan parçalar yola döküldü, kaza kıl payı atladıldı

Balkondan kopan parçalar yola döküldü, kaza kıl payı atladıldı

Zonguldak`ın Ereğli ilçesinde, apartman dairesindeki balkondan kopan beton parçaları büyük bir gürültüyle kaldırıma çöktü. O sırada aşağıdan kimsenin geçmemesi sayesinde kaza ucuz atlatıldı. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

02-07-2015 11:29

Haberler � GÜNDEM


ZONGULDAK (CİHAN)- Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, apartman dairesindeki balkondan kopan beton parçaları büyük bir gürültüyle kaldırıma çöktü. O sırada aşağıdan kimsenin geçmemesi sayesinde kaza ucuz atlatıldı. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, saat 21.50 sıralarında, Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi üzerinde bir binanın ikinci katında meydana geldi. Cemal Yalçın'a ait evin balkonundan beton parçaları koparak yere düştü. Vatandaşların kullandığı kaldırımda o sırada kimse olmaması sebebiyle yaralanma yaşanmadı. Ancak yol kenarında park halindeki bir araçtaki şahsın korkuyla olay yerinden kaçtığı görüldü.

İhbar üzerine polis ve itfaiye ekipleri geldi. Kaldırım güvenlik şeridi ile kapatıldı. Beton temizleme çalışması yapıldı. Cadde bir süre trafiğe kapatıldı. Beton parçalarının temizlenmesinin ardından trafik akışı normale döndü. CİHAN

Etiketler : Balkondan - kopan - parçalar - yola - döküldü - - kaza - kıl - payı - atladıldı -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri