Bayan trençkot modelleri

Bayan trençkot modelleri

Her kadının gardırobunda bulunması gereken bazı parçalar vardır. Bunlar arasında trençkot modelleri en önde gelir. Bahar aylarında dışarı çıkarken bayanlar ne giyecekleri konusunda kararsız kalabiliyorlar. Aniden bastıran yağmura ya da birden soğuyan havaya karşı hazırlıklı olmak için ilk seçenekleri trençkot oluyor.

10-03-2016 12:09

Haberler � GENEL


Her kadının gardırobunda bulunması gereken bazı parçalar vardır. Bunlar arasında trençkot modelleri en önde gelir. Bahar aylarında dışarı çıkarken bayanlar ne giyecekleri konusunda kararsız kalabiliyorlar. Aniden bastıran yağmura ya da birden soğuyan havaya karşı hazırlıklı olmak için ilk seçenekleri trençkot oluyor. Trençkotlar hafifliği ve soğuktan koruma özellikleri ile oldukça doğru bir seçenek oluyor.

Özellikle bahar aylarının kurtarıcısı olan trençkotlar, mutlaka her kadının edinmesi gereken dış giyim ürünleri arasındadır. İlkbaharın yağmurlu, sonbaharın serin günlerinde dışarı çıkarken giyilebilecek en güzel alternatif olarak trençkotlar, değişen modelleriyle bayanların en sevdiği parçalar arasında yer alıyor. Yazın serin akşamlarında da dışarı çıkıldığında tercih edilen kıyafet genellikle trençkot oluyor. Rahatlığı ile kullanım kolaylığı sağlayan bu parçalar, şık modelleriyle hemen her kombini kolaylıkla tamamlıyor.

 

 

2016 Trençkot Modelleri

2016 yılında trençkot modellerinde özellikle çift düğmeli tasarımlar dikkat çekiyor. Bel kemerli modeller, hem spor hem klasik tasarımlarda olmazsa olmazlar arasında. Bunun yanı sıra spor modellerde bel kısmında lastik kullanılabiliyor. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz model seçenekleri var.

 Trençkot modellerinde her yıl olduğu gibi bu yılda toprak tonları, haki, bej ve lacivert renkleri öne çıkıyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi kol katlamalı trençkot modelleri özellikle spor tasarımlarda çok fazla tercih ediliyor.

Modaya uygun en güzel trençkot modellerini http://www.zemingiyim.com/kadin-ceketleri adresinden inceleyerek güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Etiketler : Bayan - trençkot - modelleri -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri