Bekarlığa veda ve kına gecesi nerede yapılır

Ülkemizde çiftler düğünlerini yapmadan önce arkadaşlarıyla birlikte bir eğlence tertip ederler ve düğünlerine bir nevi hazırlık yaparlar. Peki bekarlığa veda ve kına gecesi nerede yapılır.

27-03-2016 12:08

Haberler » GENEL


Ülkemizde çiftler düğünlerini yapmadan önce arkadaşlarıyla birlikte bir eğlence tertip ederler ve düğünlerine bir nevi hazırlık yaparlar. Her ne kadar günümüze kadar bu eğlencelerin kına olarak yapıldığını görsek de, bekarlığa veda partilerinin de çiftlerin yeni yeni tercih etmeye başladıkları bir kutlama türü olarak ortaya çıktığını görüyoruz.

Bekarlığa vedaveya Kına organizasyonlarını yapmak için çok sayıda düğün salonu veya lüks restoran tercih etmek mümkündür. Tabi her iki türden eğlencenin de erkekler ve kadınlar olmak üzere ikiye ayrıldığını söyleyebiliriz. Yani erkekler bekarlığa veda partisi düzenlerken sadece erkek arkadaşlarıyla birlikte zaman geçirmek üzere bu eğlenceyi düzenlerler. Kınalarda ise kınanın yapıldığı yere yani kadınların olduğu yere erkekler giremez. Böylesi geleneklerin dünyanın hemen her yerinde uygulandığını görmek mümkündür.

Bekarlığa veda partisini nerede yapabilirim?

Bekarlığa veda partisini erkekler, arkadaşlarıyla lüks otellerde veya restoranlarda organize etmeyi tercih edebilirler. Genelde eğlence odaklı düzenlenen bu özel günleri, çiftlerin arkadaşlarıyla ayrı ayrı olarak kutlamayı tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Düğün öncesi özel günleri düzenlerken seçilecek mekanın, eğlencenin kalitesindeki payı yadsınamaz. Kaliteli bir mekan seçilmesi durumunda ister damat ister gelin adayı kaliteli bir şekilde arkadaşlarıyla bu özel günü geçirebilir. İnternet üzerinden en kaliteli bekarlığa veda ve kına organizasyonlarının yapılabileceği yerlere, düğün mevsiminin http://dugunmevsimi.com/kina-ve-bekarliga-veda-mekanlari adresinden erişebilirsiniz. Sitede farklı mekanları ve bu mekanların çeşitli özelliklerini listelemeniz mümkün.

Etiketler : Bekarlığa - veda - ve - kına - gecesi - nerede - yapılır -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN