Bestekar Müzisyen Can Pulat’tan 2 büyük atılım

Bestekar Müzisyen Can Pulat’tan 2 büyük atılım

Pulat ayrıca, cover parçaların tamamen doğal atmosferde amatör tarzda seslendirildiğini ve sahiplerinin adı geçirilmek suretiyle sosyal medyada paylaşılacak olan bu parçalar üzerinden hiçbir gelir elde edilmeyeceğinin de altını çizdi.

21-05-2019 11:26

Haberler � KÜLTÜR - SANAT


ANKARA (e-ha) Pulat ayrıca, cover parçaların tamamen doğal atmosferde amatör tarzda seslendirildiğini ve sahiplerinin adı geçirilmek suretiyle sosyal medyada paylaşılacak olan bu parçalar üzerinden hiçbir gelir elde edilmeyeceğinin de altını çizdi. 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; 2019’da ilk Türkçe albümünü Türkiye’deki müzikseverlerle buluşturacak olan Müzisyen-Bestekar Şarkıcı Can PULAT, ilkbaharda 2 büyük atılıma imza attı.
Türkiye’nin lokomotif müzik platformu olan MüzikOnair TV ile ortaklık anlaşması imzalayarak televizyon müzik kanalı sahibi olan ünlüler kervanına katılan sanatçı, yanı sıra 10 parçadan oluşan bir de cover çalışmaya imza attı. Seslendirdiği parçaları tamamen doğal ortamda gerçekleştiren Pulat, ortaklık dahilinde açtığı kanalında beğenerek dinlediği müzisyen dostlarına destek vermekten mutluluk duyduğunu belirtti.
Pulat ayrıca, cover parçaların tamamen doğal atmosferde amatör tarzda seslendirildiğini ve sahiplerinin adı geçirilmek suretiyle sosyal medyada paylaşılacak olan bu parçalar üzerinden hiçbir gelir elde edilmeyeceğinin de altını çizdi. Müzisyen-Bestekar Sanatçı, eserlerin gerçek hak sahiplerine duyduğu minnettarlığının bir ifadesi olarak, parçaların sanatçısının sesinden olan orijinal versiyonunu MüzikOnair TV müzik kanalında 3 ay süresince rotasyona alacaklarını da bildirdi.
Henüz test yayınında olmasına karşın ciddi oranda izleyici kitlesine ulaşan MüzikOniar TV kanalı, MuzikOnairTV.com, IOS ve Android uygulamalar ile Smart TV’ler üzerinden izlenebiliyor 
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Bestekar - Müzisyen - Can - Pulat’tan - 2 - büyük - atılım -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri