Beyaz Show Almanya´da

Riba Events ve Golden Event´in ortaklaşa organize ettiği „Beyaz Show Almanya“ 20 Nisan´da Oberhausen König Pilsener Arena´sında ve 21 Nisan´da Barclaycard Arena Hamburg´da düzenlenecek.

16-04-2019 22:57

Haberler � KÜLTÜR - SANAT


ANKARA (e-ha) Riba Events ve Golden Event´in ortaklaşa organize ettiği „Beyaz Show Almanya“ 20 Nisan´da Oberhausen König Pilsener Arena´sında ve 21 Nisan´da Barclaycard Arena Hamburg´da düzenlenecek. 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Sevilen Showman Beyazıt Öztürk „Beyaz Show“ ile tekrar Almanya´ya geliyor. Daha önceki yıllarda Almanya´da sevenleriyle buluşan Beyaz uzun seneler sonrası tekrar iki program ile Almanya´da.
Riba Events ve Golden Event´in ortaklaşa organize ettiği „Beyaz Show Almanya“ 20 Nisan´da Oberhausen König Pilsener Arena´sında ve 21 Nisan´da Barclaycard Arena Hamburg´da düzenlenecek. Sevenlerinin dört gözle beklediği muhteşem programa konuk olarak Hakan Altun, Simge, Oğuzhan Koç, İrem Sak ve Doğu Demirkol katılacaklar. 
Ayrıca Riba Events ve Golden Event programın gelirlerini Kasımpaşa-İstanbul´da bulunan Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlayacaklarını açıkladılar.
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Beyaz - Show - Almanya´da -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri