BİEN 2019 YILI EN YENİ TASARIMLARINI COVERINGS’TE TANITTI

Amerika’da düzenlenen ve seramik sektörünün önemli platformlarından biri olan Coverings Fuarı; bu yıl 9-12 Nisan tarihleri arasında Orlando Florida’da düzenlendi.

18-04-2019 11:22

Haberler � EKONOMİ


İSTANBUL (e-ha) Amerika’da düzenlenen ve seramik sektörünün önemli platformlarından biri olan Coverings Fuarı; bu yıl 9-12 Nisan tarihleri arasında Orlando Florida’da düzenlendi. 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Uluslararası seramik pazarının önemli oyuncularından Bien, dünyanın en önemli seramik fuarlarından Coverings 2019'da yeni koleksiyonlarını tanıttı.
Amerika’da düzenlenen ve seramik sektörünün önemli platformlarından biri olan Coverings Fuarı; bu yıl 9-12 Nisan tarihleri arasında Orlando Florida’da düzenlendi. Dünya ve Avrupa’da 90 ülkeden, 1100 katılımcı firma ile gerçekleşen fuarda Bien, en son teknoloji ile ürettiği modern ve yenilikçi koleksiyonlarını sektör profesyonelleri ve nihai tüketicinin beğenisine sundu.
30 yıldır düzenlenen 26 bin kişinin ziyaret ettiği fuarda en yeni teknolojiler, en yeni renkler ve en son trendler tanıtıldı.
Coverings Fuarı’nda Bien, ABD pazarına yönelik büyük ebatlarda tasarladığı özel koleksiyonlarıyla yer aldı. Bugün, Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Afrika’ya, farklı kıtalarda 70’in üzerinde ülkeye ürünlerini pazarlayan ve ABD pazarında satış oranı her yıl giderek artan Bien, karo ürün grubunda oversize olarak adlandırdığı 20x120 cm, 100x100 cm, 120x120 cm, 120x180 cm yer ve duvar kullanımına uygun koleksiyonları ile 20mm kalınlığındaki ürünlerini sergiledi.
Üretiminin %50’lere yakın bölümünü ihraç eden Bien, Coverings Fuarı’nda yeni ve canlı renklerdeki koleksiyonlarıyla büyük beğeni topladı.
 
BİEN HAKKINDA
Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, marka konumlandırmasını ‘’daima genç ve daima yeni’’ olarak belirleyen Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır.
Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlıyor.
BİEN SERAMİK
Üre­ti­mini Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pan Bien Seramik, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı-3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zardaki ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­daki 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır.
Bien Seramik, dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 25 milyon m2’nin üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken Bien Seramik tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak ürünler üretmektedir. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.
BİEN BANYO
Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurarak, ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.
Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunacak. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuarlar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları olacak.
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : BİEN - 2019 - YILI - EN - YENİ - TASARIMLARINI - COVERINGS’TE - TANITTI -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri