Bisikleti 40 saniyede çaldılar!

Bisikleti 40 saniyede çaldılar!

Adana`da hırsızlar karne hediyesi olan bir bisikleti apartman girişinde bağlı olduğu kilidini 40 saniyede keserek kaçırdı. Bisiklet hırsızlığı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

06-07-2015 17:08

Haberler � GÜNDEM


ADANA (CİHAN)- Adana'da hırsızlar karne hediyesi olan bir bisikleti apartman girişinde bağlı olduğu kilidini 40 saniyede keserek kaçırdı. Bisiklet hırsızlığı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olay, merkez Çukurova ilçesi Huzurevleri mahallesindeki Gerçekyuva sitesinde yaşandı. Siteye gelen 2 şüpheliden biri sitenin dışında bekledi, diğeri ise bisikletin bağlı olduğu kapı girişine yöneldi. Gelen geçenleri de kontrol ederek dikkat çekmemeye özen gösterdiği görülen 20-25 yaşlarındaki şüpheli, elindeki kesme makası ile apartman girişindeki demirlere bağlanan bisikletin kilidi kesmeye çalışıyor. Beceremeyince ise devreye dışarıda bulunan ikinci şüpheli giriyor. İki şüpheli yaklaşık 40 saniye sonra bisikletin kilidini kırıp götürmeyi başarıyor.

Bisikleti oğluna karne hediyesi aldığını söyleyen Şakir Kapcak, şüphelilerin kapıcının olmadığı bir andan faydalandıklarını söyledi. Kapcak, hırsızlık zanlıların yakalanarak oğlunun bir gün kullandığı bisikletinin bulunmasını istedi. Kapcak, daha önce de benzer bir olayın yaşandığını anlattı. CİHAN

Etiketler : Bisikleti - 40 - saniyede - çaldılar! -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri