Bora Akkaş, Ayşe Kökçü ile kamera karşısında

Tamer Aydoğdu’nun yönettiği Özdilek Ev Tekstili’nin Anneler Günü’ne özel hazırladığı “Canım Annem” koleksiyonun reklam filminde birlikte rol alan oyuncular, anne ve oğlu canlandırdı.

03-05-2019 21:31

Haberler � SİNEMA


ANKARA (e-ha) Tamer Aydoğdu’nun yönettiği Özdilek Ev Tekstili’nin Anneler Günü’ne özel hazırladığı “Canım Annem” koleksiyonun reklam filminde birlikte rol alan oyuncular, anne ve oğlu canlandırdı. 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Yetenekli oyuncu Bora Akkaş ile tiyatro ve sinema dünyasının duayen isimlerinden Ayşe Kökçü Anneler Günü’ne sayılı günler kala bir markanın reklam kampanyası için kamera karşısına geçti. Tamer Aydoğdu’nun yönettiği Özdilek Ev Tekstili’nin Anneler Günü’ne özel hazırladığı “Canım Annem” koleksiyonun reklam filminde birlikte rol alan oyuncular, anne ve oğlu canlandırdı.
Çekimler boyunca oldukça neşeli oldukları gözlenen ve müthiş bir uyum içinde oyunculuk sergileyen Ayşe Kökçü ve Bora Akkaş’ın anne oğul rolünde hiç yabancılık çekmedikleri kameralara yansıdı.
Reklam filminin senaryosunda anne rolündeki Ayşe Kökçü’nün Bora Akkaş’a “Oğlum sen benim en güzel hediyemsin.” demesi üzerine Bora Akkaş’ın “Sen her şeyin en güzeline layıksın, annem benim” sözleri duygusal anlara sahne oluyor.
Reklam filminde tanıtılan Özdilek Ev Tekstili’nin “Canım Annem” koleksiyonu, kara tahtada tebeşir etkisi verilen deseniyle annelerimizin ilk öğretmenlerimiz olmasına atıfta bulunan nevresim takımı, rengarenk çiçekleriyle de annelerimizin narin yapısına dikkat çekiyor. “Canım Annem” yazısıyla bütünlüğe kavuşan tasarım, canımız kadar sevdiğimiz annelerimizi hem mutlu etmek hem de onlara teşekkür etmek için çok özel bir ürün olarak ayrılıyor…
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Bora - Akkaş - - Ayşe - Kökçü - ile - kamera - karşısında -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri