Cezaevi müdürünün aracına saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı

Cezaevi müdürünün aracına saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı

Kandıra F Tipi Cezaevi`nin Müdürü İsmet Aktürk, bu sabah uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı.

17-06-2015 02:51

Haberler � GÜNDEM


KOCAELİ (CİHAN)- Kandıra F Tipi Cezaevi'nin Müdürü İsmet Aktürk, bu sabah uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, İzmit'in Yeşilova Semti'nde trafik ışıklarında meydana geldi. Daha çok çete suçlularının kaldığı F Tipi Cezaevi'nin Müdürü İsmet Aktürk'ün içinde bulunduğu 06 BP 4679 plakalı aracın yanına yaklaşan 34 KGZ 76 plakalı otomobilden peş peşe ateş açıldı. Kurşunlardan 3'ü İsmet Aktürk'ün vücuduna isabet etti. Ağır yaralanan İsmet Aktürk'ü, aracın şoförü hemen Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürdü. Burada ameliyata alınan İsmet Aktürk doktorların tüm çabasına karşın hayatını kaybetti.

Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı. Yol kenarında bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüye göre, saldırıyı gerçekleştirenlerin kullandığı iddia edilen otomobil ile cezaevi müdürünün bulunduğu araç, kameranın çektiği noktada yan yana seyrediyor. Bu sırada otomobilden ateş açıldığı görülüyor. Aracın yan yana geldiği nokta ile saldırının meydana geldiği yer aynı mevkide bulunuyor. Polis ekipleri, güvenlik kamerası görüntüsünü de değerlendirerek, şüphelileri yakalamaya çalışıyor.

CİHAN

YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri