Dijital Mezura SizeUp İle Eşyaları Yerleştirin

Dijital Mezura SizeUp İle Eşyaları Yerleştirin

Taşınmak veya dekore etmek bunlardan bazıları. Dijital mezura uygulamamız olan SizeUp ile bu değişim sürecinde bir mobilyayı eve getirdiğinizde yaşanabilecek sorunların önüne geçiyoruz.

17-08-2019 11:55

Haberler � TEKNOLOJİ


ANKARA (e-ha) Taşınmak veya dekore etmek bunlardan bazıları. Dijital mezura uygulamamız olan SizeUp ile bu değişim sürecinde bir mobilyayı eve getirdiğinizde yaşanabilecek sorunların önüne geçiyoruz.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Akıllı telefonlara ölçümleme uygulamaları geliştiren ve üreten MySize, Inc.'nin dijital mezura uygulaması SizeUp, taşınma sırasında büyük kolaylık sağlarken, yeni alınacak eşyaların eve sığmama sorununu da ortadan kaldırıyor. Düğün sezonu, üniversite tercih dönemi derken taşınma trafiğinin arttığı bugünlerde öğrenciler, tayini çıkanlar ve yeni evlenenler eşyalarını ve evlerdeki boş alanı uygulama sayesinde kolayca ölçülebiliyor ve mobilya alışverişleri de ona göre yapılabiliyor. 
My Size Inc.'nin Ülke Müdürü Argun Erşen, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Yaz ayları, yaşadığımız alanlar konusunda birçok yenilik anlamına geliyor. Taşınmak veya dekore etmek bunlardan bazıları. Dijital mezura uygulamamız olan SizeUp ile bu değişim sürecinde bir mobilyayı eve getirdiğinizde yaşanabilecek sorunların önüne geçiyoruz. Kullanacağınız alanı ve getireceğiniz mobilyayı uygulamamız ile ölçerek sığıp sığmayacağını önceden görebiliyorsunuz” dedi.
 
My Size hakkında
My Size, Inc. (TASE: MYSZ) (NASDAQ: MYSZ) giyim, e-ticaret, yapı market, nakliye ve kargo sektörleri dahil son derece kapsamlı bir alanda uygulanmak üzere ileri düzey algoritmalar ve son teknolojiyi temel alan benzersiz bir ölçme teknolojisi geliştirmiştir. Bu markalı ölçüm teknoloji, daha önce görülmemiş yöntemlerle ölçümleri hesaplayıp kaydedebilen birçok algoritmadan güç almaktadır. My Size hakkında daha fazla bilgi için www.mysizeid.com/ bağlantısı ziyaret edilebilir. My Size, web sitesindeki Yatırım İlişkileri bölümünde yatırımcıların ilgisini çekebilecek önemli bilgileri de düzenli olarak yayınlamaktadır. My Size; Facebook, LinkedIn, Instagram ve Twitter'dan takip edilebilir.
 
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Dijital - Mezura - SizeUp - İle - Eşyaları - Yerleştirin -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri