EKREM İMAMOĞLU MAZBATA SONRASI HABER GLOBAL’DE

Haber Global Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş soruyor, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu canlı yayında yanıtlıyor.

01-07-2019 15:33

Haberler � TV - DİZİ


ANKARA (e-ha) Haber Global Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş soruyor, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu canlı yayında yanıtlıyor.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, mazbatasını aldıktan sonra ilk kez Haber Global Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş’ın sorularını yanıtlayacak.
İki seçim arasında ne oldu da oy farkı arttı? 
İstanbul için ilk icraatı ne olacak, İstanbullular için neler yapacak?
En çok hangi konularda zorlanacağını düşünüyor?
Haber Global Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş soruyor, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu canlı yayında yanıtlıyor.
Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık Özel Yayını, 1 Temmuz Pazartesi saat 21.00'de Haber Global'de.
HABER GLOBAL HAKKINDA
HABER GLOBAL, insanı merkeze koyan, dertleri değil çözümleri gösteren, insan odaklı, sosyal habercilik anlayışıyla, Türkiye’nin en iyi haber kanalı olmayı hedefleyerek ve haberciliğe yeni bir soluk getirmek için Global Media Group Prodüksiyon Televizyon Yayıncılık A.Ş. tarafından kuruldu.
HABER GLOBAL ekranında sadece Türkiye’den ve dünyadan haberler değil, sokağın, insanların ve siyasal gündemin nabzı tutulup; doğru isimlerle doğru noktalara odaklanan haber tartışma programları, ekonomi ve spor bültenleri, teknoloji, sanat, haber programları ve belgeseller yayınlanmakta.
HABER GLOBAL’in Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Elnur Abdullayev, CEO’su televizyon ve dijital yayıncılığın genç ve tecrübeli ismi Mammad Gulmammadov ve Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş’tır. Kanalın Haber Yayın Yönetmeni Alişer Delek, Programlardan Sorumlu Koordinatörü Cansel Poyraz Akyol’dur. 
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : EKREM - İMAMOĞLU - MAZBATA - SONRASI - HABER - GLOBAL’DE -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri