En şık ayakkabı modelleri

24-06-2016 17:22

Haberler » GENEL


Kıyafetlerinizin en önemli tamamlayıcısı olan ayakkabı modelleri mevsimlere özel seçenkler ile oldukça şık kullanımlar oluşturmaktadır. Kadın ayakkabı modelleri her anında şıklığını ön plana çıkaran bayanlar için tamamen göze hitap eden modeller arasında bulunmaktadır. Son dönemin en trend detayları olan püskül detaylarının hemen hemen her modelde farklı formlar da olduğu görülmektedir. Sandaletler, spor kullanımlar, sivri burun şık seçimler, bilekten bağlamalı zarif tasarımlar, bot, çizme ya da topuklu modeller arasına seçimler yapmak hiçte kolay olmayacaktır.

Erkek ayakkabı modellerinde ise kalite ve konfor bir arada aranmaktadır. Spor modeller içerisinde keten ayakkabılar bulunmaktadır. Deri özelliklerde be çizgili tasarımlarda spor modellerde tercih edilebilmektedir. Bu kategorinin en tren tasarımları arasında ise çok küçük puantiyelerin bulunduğu bez ayakkabılar yer alıyor. Yaz aylarında şık bir tarz sunmasının yanında rahatlık sunması ile de tercih edilmektedir. Spor modeller içerisinde çok farklı renkler görebilmek mümkündür. Mavi, yeşil, kırmızı ve beyaz gibi seçenekler kategori içerisinde en çok kullanılan seçimler arasında yer alır.

Şıklık ayaklarda başlamakta, bu nedenle şık seçimler yaparak oluşturduğunuz kombinlerinizi tamamlamak için uyumlu bir model tercihi yapmalısınız. Bayanların hiç vazgeçemediği topuklu modeller şık sunumlar ve hoş tarzlar getirmektedir. Platform, klasik, steletto gibi çok farklı modeller bulunmaktadır. Bu alanda bu kategoriler arasından seçimler yapmak için https://www.sateen.com/Sayfalar/ayakkabi-22 adresini ziyaret edebilir ve kendinize yakışan tarzlarınızı çok ideal modellerle tamamlayabilirsiniz.

Etiketler : En - şık - ayakkabı - modelleri -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN