Erkek mont seçimi

Mont seçimi tüm kışı montla geçireceğiniz için dikkatle yapılması gereken bir konudur. Ayrıca bu giysiler gömlek, pantolon gibi tek parça giysilere göre daha pahalı giysilerdir. Bu nedenle paranızı doğru şekilde kullandığınızdan da emin olmanız gerekir.

27-01-2016 10:48

Haberler � GENEL


200 TL civarında erkek mont alıp daha sonra bu montu çeşitli nedenlerle beğenmemeniz veya yeterince sıcak tutmadığını düşünmeniz durumunda iş işten geçmiş olacaktır. Bu yüzden erkek mont satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır.

Montun Kullanım Yeri

Mont seçiminden kendimize sormamız gereken iki soru var. Bunlar “Hava ne kadar soğuk” ve “Nerede kullanacağım” sorularıdır. Havanın soğukluk derecesi ilkbahar, sonbahar ve kış mevsimlerinde ciddi farklılıklar gösterir. Bu nedenle sonbahar başlarında tercih edilebilecek bir mont ile dondurucu soğuk aylarında tercih edilecek mont arasında büyük fark vardır. Sonbaharda kullanılacak türden montların kış aylarında tercih edilmesi doğal olarak üşümenize yol açar. Bu sayede ne türden giysilere ihtiyacınız olduğunu belirleyerek de dolabınızda her mevsime uygun montlar bulundurabilirsiniz.

Bununla birlikte montlar en çok kış aylarında ihtiyaç duyulan giysilerdir. Çok soğuk havalarda ceket tarzı montlar tercih edilerek resmi görünüm korunabileceği gibi, tatil günlerinizde daha hafif ve spor montları tercih edebilirsiniz. İnternetten alışverişte ise Wessi’nin erkek mont kataloğuna bakmadan alışveriş yapmayın. Wessi’nin mont bölümüne ulaşmak için, http://www.wessi.com/erkek-kaban adresini ziyaret edin.

Etiketler : Erkek - mont - seçimi -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri