Fatih Terim'den Volkan Demirel mesajı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Kazakistan maçında yaşanan olaylar sonrası A Milli Takım'a çağırmadığı Volkan Demirel'i Fransa'daki 2016 Avrupa Şampiyonası Finalleri'ne götürebileceğini ima etti.

07-01-2016 19:19

Haberler » SPOR


Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, 16 Kasım 2014'te Türk Telekom Arena'da oynanan Kazakistan maçı öncesi taraftarların küfürlerini gerekçe göstererek sahayı terk eden ve o günden sonra A Milli Takım'a davet edilmeyen Volkan Demirel konusunda önemli bir açıklama yaptı.
 
"BURAK'TAN BAŞKA FORVETLER DE ÇIKMALI"
 
Antalya'daki Merkez Hakem Semineri sonrası basına açıklamalar yapan Terim, önce Galatasaraylı Burak Yılmaz'la ilgili soruyu yanıtladı. A Milli Takım'da oynayabilecek forvet sayısının az olduğunu ima eden Fatih Terim, "Burak bizim önemli oyuncularımızdan. Buraya (Fransa'ya) gitmeyi arzu eden tüm oyuncularımıza performanslarını en yükseğe taşımalarını söylüyorum. Keşke seçim olsa. Burak o zamana kadar büyük ihtimalle iyileşecektir. Diğer yeni oyuncuları da beklemiyor değilim" dedi.
 
 
"VOLKAN TABİİ Kİ İSTEYECEK"
 
Terim'in bu açıklamasının ardından bir basın mensubu, "Volkan Demirel de bu beklentinize dahil mi?" sorusunu yöneltti. Teknik adam, soruya kısa ama net bir yanıt verdi: "Herkes dahil. Volkan tabii ki oynamak istediğini söyleyecek. Bir başkası da isteyecek, istemeli de. Oynar, oynamaz, gelir gelmez; bu herkesin milli takımı. Volkan da bizin uzun yıllar çalıştığımız birisi. KOnuyu sadece oraya göndermenin doğru olmadığını düşünüyoruml. Bütün oyuncular için adil şekilde oturup konuşacağız, değerlendireceğiz. O gelir, öteki gelmez, şartı var mı, şurtu var mı bilemem" dedi.
Etiketler : Fatih - Terim'den - Volkan - Demirel - mesajı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN