Fatih Ürek, 2 saatlik performansıyla izleyenleri büyüledi

Fatih Ürek, 2 saatlik performansıyla izleyenleri büyüledi

Renkli sahne performansıyla bilinen herkesi kendine hayran bırakan Fatih Ürek Kurban Bayramının üçüncü günü Kıbrıs’ta sevenleriyle Les Ambassadeurs Hotel’de buluştu.

15-08-2019 13:40

Haberler � KÜLTÜR - SANAT


KIBRIS (e-ha) - Renkli sahne performansıyla bilinen herkesi kendine hayran bırakan Fatih Ürek Kurban Bayramının üçüncü günü Kıbrıs’ta sevenleriyle Les Ambassadeurs Hotel’de buluştu. Şıklığıyla göz kamaştıran sanatçı 2 saatlik performansıyla izleyenleri büyüledi.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre;Bayram akşamında sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşayan Ürek sahne öncesi röportajında şunları söyledi “ Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum. Bütün hayatımız sağlıklarla mutluluklarla olsun. Artık buna ihtiyacımız var. Hep güzel bayramlar olsun. Bu yaz çok yoğunum. Hiç tatilim olmadı. Bir 10 günlük tatil ayarlamaya çalışıcam kendime. Şu an kimsenin bilmediği bir köy araştırıyorum. O köye gidicem orada kafamı dinlicem. Sadece ağaçlar, kuşlar, böcekler, hayvanları dinlemek istiyorum. Gelinim Mutfakta programına 19’unda başlıyoruz. “ dedi
Harbiye konseri sonrası Hadise’nin mekanın sahibi geri geldi sözüne karşılık olarak da “ Mekanın gerçek sahibi Sezen Aksu’dur, Ajda Pekkan’dır. Ben zaten popçu olarak saymadım kendimi çünkü ben bütün müzikleri okuyorum. Mekanın sahibi bir Sezen Aksu, Ajda Pekkan daha öteleri de var. Tabii ki kuşak farklılıkları da var ama daha dur bakalım. Daha var… Bence Hadise de bunu espri olsun diye söylediğini düşünüyorum. Çok zeki bir kız. Yoksa öyle bir şey söylemez “ dedi.
e-Haber Ajansı (e-ha) 
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri