GEL HEMŞERİM ÇOK YAKINDA SHOW TV'DE BAŞLIYOR

GEL HEMŞERİM ÇOK YAKINDA SHOW TV'DE BAŞLIYOR

Gel Hemşerim kendi yaşadıkları çevrenin en meşhurlarını, doğdukları toprakların en sevilenlerini, muhabbetine doyum olmaz, insanlığından sual olunmaz gizli kahramanlarını memleketin dört bir yanından topluyor.

04-08-2019 12:05

Haberler � TV - DİZİ


İSTANBUL (e-ha) Gel Hemşerim kendi yaşadıkları çevrenin en meşhurlarını, doğdukları toprakların en sevilenlerini, muhabbetine doyum olmaz, insanlığından sual olunmaz gizli kahramanlarını memleketin dört bir yanından topluyor.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Köy meydanında büyük eğlenceye, açık havada çekirdek çitlemeye, oynamaya, tüynemeye, memleketin her köşesinin tadını çıkarmaya, yarışmaya ve kazanmaya hazırsanız Rüştü Onur Atilla’nın sunumuyla Gel Hemşerim, Show TV’de sizleri bekliyor.
Gel Hemşerim kendi yaşadıkları çevrenin en meşhurlarını, doğdukları toprakların en sevilenlerini, muhabbetine doyum olmaz, insanlığından sual olunmaz gizli kahramanlarını memleketin dört bir yanından topluyor ve onlarla hem milli hem de tatlı dilli bir takım kuruyor. Gizli kahramanlar tam bir takım oyunu sergileyecekler ve memleketin her köşesinden gelen hemşerilerine para kazandırmak için sunucuyla birlikte taş üstünde taş bırakmayacaklar! İsabet, aksiyon, oyun, büyük ödül ve hemşeriler bu yarışmada!
Rüştü Onur Atilla’nın sunumuyla “Gel Hemşerim” çok yakında Show TV’de
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : GEL - HEMŞERİM - ÇOK - YAKINDA - SHOW - TV'DE - BAŞLIYOR -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri