Gelin seti modelleri

Düğünü yaklaşan gelinleri telaşlı hazırlıkları arasında en çok ne giyecekleri ve ne takacakları hakkında karar vermek zorluyor.

27-01-2016 10:55

Haberler » EKONOMİ


Gelin seti modelleri hemen hemen her gelinin sahip olduğu ya da sahip olmak istediği takılar arasında yer alıyor. Gelin setleri kolye, bileklik ve küpeden oluşuyor.  Düğün günü takılan bu setler günümüzde değişen onlarca farklı alternatif ile gelinlerin kullanımına sunuluyor.

 

Gelin Seti Nasıl Seçilir

 

Gelin setiseçerken eğer bu takıları düğün günü kullanacaksanız gelinliğinize uygun seçmelisiniz. Düğün günü kullanmayıp daha sonraki kullanımlar için satın alacaksanız zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

 

Gelinlik modeline göre seçim yapılacaksa gelinliğin yaka kısımlarını dikkate almak gerekiyor. Yakası açık gelinlik modellerinden özellikle straplez modellerle birlikte her türlü gelin setinin kullanabilirsiniz. Daha kapalı gelinliklerle ise fazla şatafatlı olmayan zarif pırlanta veya inci setler kullanılabilir. Yakası tamamen kapalı gelinliklerle birlikte setinizin sadece bilekliğini kullanabilirsiniz.

Gelinliğiniz fazla taşlı ve ışıltılıysa sade bir model seçerken daha sade gelinlerle daha karmaşık setler kullanabilirsiniz.

 

Gelin seti modelleri arasında özellikle son birkaç yıldır altının dışında başka modeller de görmek mümkün. Özellikle yakut ve zümrüt gibi renkli taşlardan setler son derece şık alternatifler arasında yer almaya başladı. Yukarıda belirtilen kıstaslara dikkat ederek renkli taşlı set seçimi de yapılabilir.

 

Düğün setleri hakkında daha detaylı bilgi için http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-takiadresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler : Gelin - seti - modelleri -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN