GÖREVİMİZ TATİL SALI AKŞAMI SHOW TV’DE

GÖREVİMİZ TATİL SALI AKŞAMI SHOW TV’DE

Bir aile psikiyatrı tarafından tatil görevi verilen Sıtkı Mutlu, bulabildiği en ucuz karavanla ailesini tatile götürmek üzere yola çıkacaktır. Ailenin, terapi seansıyla başlayan değişimleri, tatilleri ile devam edecektir.

20-04-2019 20:27

Haberler � TV - DİZİ


İSTANBUL (e-ha) Bir aile psikiyatrı tarafından tatil görevi verilen Sıtkı Mutlu, bulabildiği en ucuz karavanla ailesini tatile götürmek üzere yola çıkacaktır. Ailenin, terapi seansıyla başlayan değişimleri, tatilleri ile devam edecektir.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği, oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Zafer Algöz, Deniz Altan, Ali Keçeli, Hakan Bilgin, Özlem Türkad gibi usta oyuncuların yer aldığı 2018 yapımı “Görevimiz Tatil”, Salı akşamı Show TV’de.
Gelecek kaygısıyla bugünü yaşamayı unutan Sıtkı Mutlu 9 yıldır ailesini tatile götürmeyi ihmal etmiştir. Bir aile psikiyatrı tarafından tatil görevi verilen Sıtkı Mutlu, bulabildiği en ucuz karavanla ailesini tatile götürmek üzere yola çıkacaktır. Ailenin, terapi seansıyla başlayan değişimleri, tatilleri ile devam edecektir. Ailece bir arada olmanın yeniden keşfedileceği tatil macerası, pek çok kişinin hayatını değiştirip, ülke gündemine bile oturacaktır.
“Görevimiz Tatil”, 23 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : GÖREVİMİZ - TATİL - SALI - AKŞAMI - SHOW - TV’DE -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri