Güçlü seslerden unutulmaz şarkılar, bayram gecesi Rubato Zamanı’nda

Usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdar, Özer Arkun ve Eralp Görgün’den oluşan Rubato grubu ve çok özel konukları, izleyicileri büyüleyecek canlı performanslarla herkesin özlediği bir müzik şölenine imza atacak.

28-05-2019 02:22

Haberler � TV - DİZİ


ANKARA (e-ha) Usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdar, Özer Arkun ve Eralp Görgün’den oluşan Rubato grubu ve çok özel konukları, izleyicileri büyüleyecek canlı performanslarla herkesin özlediği bir müzik şölenine imza atacak.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Güçlü seslerden unutulmaz şarkılar, bayram gecesi Rubato Zamanı’nda seyirci karşısına çıkacak. Samimi sohbeti ve unutulmaz şarkılara yaptıkları eşsiz yorumlarıyla Rubato grubu, birbirinden ünlü konuklarıyla birlikte evlerinize konuk oluyor. Selami Şahin, Gökhan Tepe, Suzan Kardeş ve Rubato grubuyla bayramın tadını Show TV’de çıkarın.
Usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdar, Özer Arkun ve Eralp Görgün’den oluşan Rubato grubu ve çok özel konukları, izleyicileri büyüleyecek canlı performanslarla herkesin özlediği bir müzik şölenine imza atacak. Türkiye’nin usta müzisyenlerinden oluşan ve sevilen şarkılarıyla dinleyicilerini büyüleyen Rubato grubu, her bölümde özel konuklarıyla bir araya gelecek ve izleyicilerini müzik türleri arasında bir yolculuğa çıkaracak.
Rubato Zamanı Bayram Özel, Bayramın 1. Günü saat 20.00’de Show TV’de izlenebilecek.
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri