Güvenilir ve hızlı havayolu ulaşımının adresi

Güvenilir ve hızlı havayolu ulaşımının adresi

Ülkemizde havacılık sektörünün gelişmesiyle birlikte özel uçak kiralamaadına hizmet veren işletme sayısında da ciddi oranda artış meydana geldi. Öyle ki, iş dünyasında önemli olan unsurlardan birisi zamandır, bu nedenle birçok iş adamı yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde zamanı iyi değerlendirmek adına özel uçak kiralama hizmetlerinde yararlanırlar.

07-01-2016 16:59

Haberler � GÜNDEM


 En hızlı ve güvenilir ulaşım biçimi olan havayolunda uçak kiralama hizmeti sunan işletmeler içerisinde farklı uçuş ve koltuk kapasitesine sahip uçak modelleri bulunur. Özel uçak kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen iş dünyası başta olmak üzere toplumun her alanında ki kişi ve işletmelerin tercihi Merkür havacılık hizmetleri olmuştur. Merkür havacılık işletmesinin hizmetlerinden yararlanmak için http://ozelucakbul.com/yolcu-ucagi-kiralama.html internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Farklı Koltuk Kapasitesinde Yolcu Uçakları

Filosunda yolcu uçağı dışında iş jeti, kargo uçağı ve ambulans jeti bulunan işletme de en güvenilir konforlu hava taşımacılığı hizmeti yapılıyor. Özel yolcu uçak kiralama hizmetinde yer alan uçaklar küçük orta ve büyük olarak uçuş kapasitelerine ve koltuk sayılarına göre değişir.

 Küçük yolcu uçakları kısa ve orta mesafeli uçuş kapasitesine sahip olan uçaklar olup koltuk kapasitesi 20 ile 100 arasında değişir. Orta tip yolcu uçakları ile koltuk kapasitesi 100 ile 250 kişilik olan son modern uçaklardır. Büyük yolcu uçakları ise taşıma kapasitesi 250 ve üzerin olan uçaklar olup konusunda uzman ekip tarafından taşımacılık hizmeti verilir.

YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri