HABER GLOBAL’E ÜÇ ÖDÜL BİRDEN

HABER GLOBAL’E ÜÇ ÖDÜL BİRDEN

HABER GLOBAL, insanı merkeze koyan, dertleri değil çözümleri gösteren, insan odaklı, sosyal habercilik anlayışıyla, Türkiye’nin en iyi haber kanalı olmayı hedefleyerek ve haberciliğe yeni bir soluk getirmek için Global Media Group Prodüksiyon Televizyon Yayıncılık A.Ş. tarafından kuruldu.

27-04-2019 11:30

Haberler � GÜNDEM


ANKARA (e-ha) HABER GLOBAL, insanı merkeze koyan, dertleri değil çözümleri gösteren, insan odaklı, sosyal habercilik anlayışıyla, Türkiye’nin en iyi haber kanalı olmayı hedefleyerek ve haberciliğe yeni bir soluk getirmek için Global Media Group  Prodüksiyon Televizyon Yayıncılık A.Ş. tarafından kuruldu.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Bu sene 6.sı gerçekleşen “Moon Life Ödülleri” Töreni 25 Nisan Perşembe günü Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşti.
Yayın hayatına 24 Eylül 2018 tarihinde başlayan Haber Global ödül töreninde;
Yılın En İyi Çıkış Yapan Haber Kanalı Ödülü
Senem Toluay Ilgaz’ın sunduğu “Neden?” programı Yılın En İyi Tartışma Programı Ödülü
Özge Uzun ile Hafta Sonu programı Yılın En İyi Sohbet Programı Ödülü  olmak üzere 3 farklı kategoride ödüle layık görüldü.
Yılın En İyi Çıkış Yapan Haber Kanalı Ödülünü, Haber Global Haber Yayın Yönetmeni Alişer Delek,
Yılın En İyi Sohbet Programı Ödülünü, Haber Global Programlar Koordinatörü Cansel Poyraz Akyol,
Yılın En İyi Tartışma Programı Ödülünü, Haber Global Haber Programları Müdürü Temel Okaygün teslim aldılar.
Gecede, medya, sanat ve iş dünyasından pek çok başarılı isme de farklı kategorilerde ödülleri takdim edildi. Onur Ödülleri de; Sanatçı Müjdat Gezen, Teknik Direktör Yılmaz Vural ve Eski Milli Futbolcu Tümer Metin’e verildi.
HABER GLOBAL, insanı merkeze koyan, dertleri değil çözümleri gösteren, insan odaklı, sosyal habercilik anlayışıyla, Türkiye’nin en iyi haber kanalı olmayı hedefleyerek ve haberciliğe yeni bir soluk getirmek için Global Media Group  Prodüksiyon Televizyon Yayıncılık A.Ş. tarafından kuruldu.
HABER GLOBAL ekranında sadece Türkiye’den ve dünyadan haberler değil, sokağın, insanların ve siyasal gündemin nabzı tutulup; doğru isimlerle doğru noktalara odaklanan haber tartışma programları, ekonomi ve spor bültenleri, teknoloji, sanat, haber programları ve belgeseller yayınlanmakta.
HABER GLOBAL’i başarıya taşıyan isimlerin başında, Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Elnur Abdullayev, televizyon ve dijital yayıncılığın genç ve tecrübeli ismi CEO Mammad Gulmammadov ve Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş geliyor. 
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : HABER - GLOBAL’E - ÜÇ - ÖDÜL - BİRDEN -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri