`Hamurdan hayalleri` ile hem eğlendiler hem de yarıştılar

Feza Sare Koleji, anaokulu öğrencilerine yönelik üretkenliklerini geliştirebilmelerine katkı sağlamak amacıyla `Hamurdan Hayallerim Yarışması` düzenledi.

22-03-2015 22:57

Haberler � TÜRKİYE


SAMSUN (CİHAN)- Feza Sare Koleji, anaokulu öğrencilerine yönelik üretkenliklerini geliştirebilmelerine katkı sağlamak amacıyla 'Hamurdan Hayallerim Yarışması' düzenledi.

Etkinlik başlangıcında öğrenci ve veliler palyaço eşliğinde hareketli çocuk şarkılarıyla karşılandı. Yüz boyama ve palyaço ile oynadıkları oyunlarla heyecanlarını atan öğrenciler, renkli oyun hamurları kullanarak özgün üretkenliklerini ortaya çıkaracak tasarımlar yaptı. Tasarımlarını bitiren öğrenciler 3 boyutlu cep sinemasında çizgi film seyretti. Öğrenciler sınıflarda renkli tasarımlara imza atarken veliler de okul rehber öğretmeni Emine Acar tarafından verilen seminere katıldı.

Hamurdan hayallerim etkinliği ile hem yarışma hemde eğlenceyi bir arada sunmayı amaçladıklarını belirten okul müdürü Ersin Karaoğlu, "Öğrencilerimizin hayal güçlerini geliştirmelerine imkân sağlamak ve kendilerini ifade edebilmeleri için ortam hazırlamak amacıyla bu etkinliği düzenledik. Kaybedeni olmayan bu yarışmada bizim için öğrencilerimizin psikolojisi ve yapılan etkinlikten olumsuz etkilenmemeleri çok önemli. Bu nedenle yarışmaya katılan her öğrenciye başarı madalyası ve oyun hamuru hediye ediyoruz. İlk 16 dereceyi elde eden öğrencilerin ödül törenini ise farklı bir tarihte yapacağız." dedi. CİHAN

Etiketler : `Hamurdan - hayalleri` - ile - hem - eğlendiler - hem - de - yarıştılar -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri