takipçi satın al bitcoin haberleri hande ercel jigolo şirketleri ilbet yabancı dizi izle Nazlı Senem Ünal'ın İlk Dizi Deneyimi || E Haber Ajansı

Nazlı Senem Ünal'ın İlk Dizi Deneyimi

Total Views : 1,394
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Nazlı Senem Ünal: "Menajerimi ara benim ilk dizi tecrübem. Benim için çok önemli" Star TV'de yayınlanan, reyting rekorları kıran Menajerimi Ara dizisinin genç ve başarılı oyuncusu Nazlı Senem Ünal, MAG okurları için kendisi ile ilgili merak edilenleri yanıtladı.

“Menajerimi ara ilk dizi tecrübem. O yüzden benim için ayrı bir önemi var”

“ BKM, çok büyük bir çatı. Yılmaz Erdoğan’ın ekibinde olmak ve onunla çalışma fırsatı bulmak benim için paha biçilemez bir tecrübeydi”

Üzgünüm Leyla tiyatrosu ile tanınan, “Menajerimi Ara” dizisinde Jülide karakterine hayat veren Nazlı Senem Ünal, MAG okurları için merak edilenleri yanıtladı.

İşini layıkıyla yapan, hep saygı ve sevgi ile anılan başarılı bir oyuncu olmak istediğini belirten güzel oyuncu, ilk dizi tecrübesi olan “Menajerimi Ara” nın kendisi için özel bir yeri olduğunun altın çiziyor. Kendisini kararsız olarak nitelendiren genç ve başarılı güzel, aşktan ziyade sevgiyi tercih ettiğini söylüyor.

Başarılı ve güzel oyuncu Miray Daner’inkapak yıldızı olduğu MAG Ekim,dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.

e-Haber Ajansı (e-ha)