Social Media Awards Turkey’den Monster Notebook’a Ödül

Total Views : 294
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

​Monster Notebook, Social Media Awards Turkey 2020 "Kurumsal Blog" kategorisinde bronz ödül kazandı

Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliği ve Deloitte uzmanlığıyla bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Türkiye'nin en kapsamlı ilk sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey 2020 ödülleri sahiplerini buldu.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook, Social Media Awards Turkey 2020'de kurumsal bloğu Monster Blog ile "Kurumsal Blog" kategorisinde bronz ödül aldı.

Türkiye’nin en çok bilinen oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, güçlü bilgisayarları ve yüksek müşteri memnuniyetinin yanı sıra Monster Blog’da sunduğu; espor, oyun, teknoloji, vlog, ürün inceleme ve son gelişmelerin yer aldığı haberler ile kullanıcılarına, teknoloji ve oyun severlere rehber olmaya devam ediyor.

Monster Notebook Hakkında: Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren Monster Notebook ömür boyu ücretsiz bakım, oynayamadığın oyun olursa para iadesi, koşulsuz müşteri mutluluğu gibi taahhütlerle sektörde fark yaratıyor ve oyun severler tarafından tercih ediliyor. Dubai, Lefkoşa ve Berlin’deki mağazaları ile uluslararası pazarda da faaliyet gösteren şirket, Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma vizyonu ile hizmet vermeye devam ediyor.

e-Haber Ajansı (e-ha)