HIZLI İNTERNETE YOĞUN TALEP

Total Views : 228
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

İnternetin kullanımın yaygınlaşmasıyla beraber bu hizmetin kalitesinin özellikle de hızının önemi yoğun bir şekilde arttı.

İnternetin kullanımın yaygınlaşmasıyla beraber bu hizmetin kalitesinin özellikle de hızının önemi yoğun bir şekilde arttı. Dolayısıyla internet altyapısına yatırım yapan internet servis sağlayıcısı firmalarda yatırım zorunlu hale geldi. Fiber internette en önemli unsur internetin hızı. Çünkü gerek evimizde gerek iş hayatımızda birçok işi internet üzerinden yapıyoruz. Ve bu işlerin belirli zaman içerinde yapılması gerekliliği de internet hızının önemini bir kez daha ortaya çıkarıyor. Zorunlu durumları dışında dahi eğlence anlarımızda bile direk internete ihtiyaç duyar hale geldik.Mail gönderirken ya da video izlerken bile hızlı bir internete yoğun bir ihtiyaç duyuyoruz.

HIZLI İNTERNET DENİLİCE İLK AKLA GELEN TÜRKSAT

         Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızlı internette gelişim yaşanırken hızlı internetin ilkemizdeki adresi Türksat A.Ş bünyesinde hizmet veren Kablonet. Ptt ile olan iş birliklerine son verdikten sonra yatırımlarına daha da hız verdi. İlk olarak markalaşma konusunda adımlar atan Türksat, eski adları olan uydunet olan internet servis sağlayıcı markalarını kablonet olarak değiştirdi. Dijital yayın platformları olan teledünya ismi ise markalaşma sürecinde kablo tv olarak değiştirmişlerdir. Kablo markası olarak marka adlarını daha da duyurma politikasını izledi. Fiber optik altyapı hizmetleriyle abone sayılarını günden güne artıran kablonet Türkiye’nin kendi fiber altyapısının internet hizmetini kablo tv şebekesi üzerinden çanak anten ya da telefon hat bağlantısına gerek duymadan veriyor.

Kablonet Tam Yetkili Başvuru Sitesi: https://www.superkablonet.com

GİDEREK ARTAN ABONE SAYISI MİLYONLARA ULAŞTI

            Türkiye’de Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman ve Kayseri gibi 24 ilde bulunan hizmet ağı ile abone sayısını katlayarak artıran kablonet sürekli kendilerini geliştirerek ve yenileyerek hem faaliyet göstereceği şehir sayısını hem de abone sayılarını daha da artırmayı hedeflemektedirler. Kablonet fiber optik altyapı hizmetleri sayesinde yüksek hızda ve sınırsız kalitede internet hizmetlerinden faydalanan abonelerine çeşitli kampanyalar sunmakta ve her bütçeye uygun tarifeleriyle müşterilerinin memnuniyetleri almaya devam etmekte. Abonelerine sorunsuz ve fiber hızda internet sağlamalarının dışında müşterilerinin herhangi bir sorununda yetkili servislerine ulaşabilmelerine önem vermektedir. Bunun yanı sıra yüz yüze müşteri memnuniyetleri de onlar için oldukça önemlidir. Her bütçeye uygun tarifleriyle ve kolayca ulaşılabilen teknik servisleriyle alt yapı ağlarını genişletmeye devam ediyor.

Kablonet internet başvurusu yapmak için ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.