takipçi satın al bitcoin haberleri hande ercel jigolo şirketleri ilbet yabancı dizi izle Kırmızı siyahlı takım idmanlarını sürdürüyor || E Haber Ajansı

Kırmızı siyahlı takım idmanlarını sürdürüyor

Total Views : 985
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Osmaniye amatör lig takımlarından Güneyspor çalışmalarını sürdürüyor.

Kırımızı siyahlılar takımın genç antrenörü Utku Kaan Taşçı ve Serhat Canlı  nezaretinde Kırımızı siyahlı sporcular sentetik sahada çalışmalarını sürdürdü.

Pandemi tedbirlerine uyularak sınırlı sayıda sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen idman Düz koşu ile başladı. İdman Açma germe hareketlerinin ardından yapılan kondisyon çalışması ile devam etti.

22 kişi ile gerçekleştirilen  idmanın ilk bölümümde takım top kontrol pas çalışması gerçekleştirdi.  Kaleciler bu bölümde özel çalıştı.

İdmanın ikinci bölümden ise çift kale maçın ardından son buldu.

İdman sırasında Kırmızı siyahlı ekip hırsı ve isteği dikkat çekerken  takım antrenörü Utku Kaan Taşçı sık sık sporcuları uyardığı görüldü.

İdman ardından Kulüp medya merkezi açıklama yapan Genç çalıştırıcı Utku Kaan Taşçı ve Serhat Canlı  amatör maçlar için henüz takvimin belirlenmemesine rağmen Güneyspor’un hazırlıklarını hafta en az iki idman yaptığı kaydedildi.  

E-Haber Ajansı (E-HA) - Resul Özdil