Huawei markasının orta segmente sahip telefonu G7

Andorid telefon modellerinden biri olan Huawei G7, Huawei firmasının çıkarmış olduğu telefon modellerinden biridir.

09-02-2016 21:01

Haberler � TEKNOLOJİ


Geçtiğimiz sezon içerisinde hem tasarımıyla hem de özellikleriyle çok konuşulan bir telefon olmayı başarmış olan Huawei g7 ile siz de android telefonlarında güçlü yeri olan Huawei markasıyla tanışabilirsiniz…

Orta segment seviyede olan bu telefonun işletim sistemi, Android 4.4.2 KitKat işletim sistemine sahip bir telefondur. 2 GB RAM özelliğiyle ve 13 Megapiksel çözünürlüğe sahip arka kamerası ile 5 Megapiksel Selfie odaklamalı ön kamerasıyla harika bir telefon deneyimini sizlerde yaşayabilirsiniz. Tasarımında ki rahatlık ve elinize çok basit bir şekilde oturabiliyor olması da sizler için ayrı bir farklılık olacaktır.

Şık Bir Tasarıma Sahip Huawei G7

Geçen yıl içinde Türkiye piyasasında yerini alan Huawei G7 telefonunun tasarımına dikkatli bakıldığında iPhone 5S ve iPhone 6 Plus'tan çeşitli tasarım izleri taşımakta olduğunu görebilirsiniz.

Fiyat aralığı açısından karşılaştırma yapıldığı takdir de, rakiplerine göre iyi bir düzeyde tasarıma sahip ve kaliteli bir malzemeden yapıldığı söylenebilir. En büyük özelliği ise, 3000 mAh kapasiteli pili olmasıdır. Bu değerdeki pili sayesinde yaklaşık 2 gün şarj ihtiyacını kendisinin karşıladığı söylenebilir.

Fiyat karşılaştırması yaparak Türkiye’de ki satış noktaları arasında en uygun fiyata nerede alacağınıza dair bilgi almak adına siz de http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/huawei-ascend/g7-p204355689 adresini kullanabilir ve buradan hem detaylı bilgi hem de fiyatlar hakkında genel bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Etiketler : Huawei - markasının - orta - segmente - sahip - telefonu - G7 -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri