takipçi satın al bitcoin haberleri hande ercel jigolo şirketleri ilbet yabancı dizi izle Saygılı; Gelecek Türkiye’nin Gelecek Osmaniye’nin || E Haber Ajansı

Saygılı; Gelecek Türkiye’nin Gelecek Osmaniye’nin

Total Views : 978
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Ahmet Davutoğlu'nun Genel Başkanı olduğu Gelecek Partisi teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam ederken Partinin Osmaniye İl Başkanlığı'na Mustafa Saygılı atandı.

Gelecek Partisi Osmaniye Kurucu İl Başkanı olarak atanan Mustafa Saygılı yeni görevini tebrik edenlere teşekkür etti.

Teşkilat çalışmalarına başladıklarını ifade eden Başkan Saygılı “Genel Merkezime ulaşan görev talepleri var. Bu taleplerin yanı sıra partimizde görev olarak milletimize hizmet etmek isteyen Osmaniyeli vatandaşlara kapımız ve yüreğimiz açık” dedi.

Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı Saygılı “ Türkiye Cumhuriyeti Devleti 62. 63. 64. Dönem Hükümetleri Başbakanı Sayın Ahmet Davutoğlu’nun kurmuş olduğu Gelecek Partisi Osmaniye il başkanlığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Öncelikle bu görevi bana layık gören başta Sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’na ve ekibine, bugüne kadar her konuda destek olan hemşerilerime ve gerek sosyal medya üzerinden ulaşan gerek telefonla arayarak tebriklerini ileten herkese sonsuz teşekkür ederim. Gelecek Türkiye’nin Gelecek Osmaniye’nin” şeklinde konuştu. 

e-Haber Ajansı (e-ha) - Resul Özdil