takipçi satın al bitcoin haberleri hande ercel jigolo şirketleri ilbet yabancı dizi izle Ülkü Ocakları Genel Başkanı Atandı || E Haber Ajansı

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Atandı

Total Views : 418
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı yeni Genel Başkanı olarak, eski İstanbul Ülkü Ocakları başkanı Ahmet Yiğit YILDIRIM atandı.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım oldu.

MHP MYK Üyesi ve İstanbul Ülkü Ocakları Eski Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından 06 Temmuz 2020 tarihinde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı olarak atandı.

Ahmet Yiğit Yıldırım kimdir?

Ahmet Yiğit Yıldırım 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Erzincan İliç İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Lisans Eğitimini Beykent Üniversitesi'nde İngilizce İşletme bölümünde tamamladı. Hollanda Saxion Üniversitesi'nde İktisat eğitimi aldı. Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisans Eğitimine devam etmektedir. Sahip olduğu yazılım firmasının projeleri Türkiye çapında ödüller almıştır.

"Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli'nin takdirleriyle 6 Temmuz itibarıyla Ülkü Ocakları Genel Başkanı olarak göreve başlamış bulunuyoruz. Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in izinde Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrinde ülküdaşlarımın desteğiyle bu kutlu sancağı daha ileriye taşıma azmindeyiz.

Ahmet Yiğit Yıldırım

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı"

e-Haber Ajansı (e-ha)