iPhone 5C ile Renkli Bir Dünyanın Kapılarını Açın

Apple firmasının dinamosu iPhone ile ilgili verilen bilgiler arasında bir seçim yaptığımızda 5C modelinin serinin en farklı üretimi olarak öne çıktığı görülecektir. Özellikle malzeme yapısıyla diğer modellerden ayrılan iphone 5c fiyatı bakımından da kullanıcılara detaylı bir alternatif sundu.

27-03-2016 12:18

Haberler » TEKNOLOJİ


Apple firmasının dinamosu iPhone ile ilgili verilen bilgiler arasında bir seçim yaptığımızda 5C modelinin serinin en farklı üretimi olarak öne çıktığı görülecektir. Özellikle malzeme yapısıyla diğer modellerden ayrılan iphone 5c fiyatı bakımından da kullanıcılara detaylı bir alternatif sundu. Hem bir iPhone sahibi olmak isteyen ancak bütçesi yeterli olmayan kullanıcılar için sunulan bu alternatifin özellikleri ise 5 serisinden farklılık göstermiyor ancak kullanımı konusunda da bilgi verilmesi gerektiğinde cihazın kaplama malzemesi dikkat çekiyor.

Yakın zamanda özellikle tasarım bazında ilgi çeken 5 serisi başlarda üretimi yapılmayacak bir model olarak sunulmasına rağmen Apple iPhone 6 özellikleriyle 5 tasarımının bir arada bulunduğu 5 SE gibi bir modelin 2016 baharında piyasaya sürüleceğini duyurdu. İphone 5c fiyatı üzerinde bu gibi yeniliklerin etkili olacağını düşünürsek özellikle beyaz ve siyah tonlardan farklı olarak aykırı renklere de yer veren bu modelin kullanıcıların gözdesi olması bekleniyor.

Tamamen Plastik

iPhone 5C modelinin metal değil karbon özellikleri taşımasıyla darbelere karşı daha dayanıklı bir yapıda olduğunu söyleme mümkkün. Elbette bunun cihazın ağırlığına nasıl yansıdığı hakkında bilgi almak istiyorsanız baz alacağınız yine metal destekli iPhone 5S’e göre daha ağır ve kalın olduğu söylenebilir.

İnternet üzerinde hala satışı yapılan cihaz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/5c-16gb-p148952883 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler : iPhone - 5C - ile - Renkli - Bir - Dünyanın - Kapılarını - Açın -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN