Jandarmanın yakaladığı 35 kişide 4` ü tutuklandı

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı`nın suç ve suçlulukla mücadele kapsamında yürütülen çalışmaları neticesinde arananlar listesinde olan 35 kişi yakalandı. Bunlardan 4`ü sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.

03-04-2015 19:30

Haberler � TÜRKİYE


OSMANİYE (CİHAN)- Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı'nın suç ve suçlulukla mücadele kapsamında yürütülen çalışmaları neticesinde arananlar listesinde olan 35 kişi yakalandı. Bunlardan 4'ü sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.

Adli makamlarca hakkında yakalama emri çıkarılan toplam 35 şahıs yapılan yol kontrol ve aramalarında yakalanmış, bunlardan 4 şahıs sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak ceza evine gönderilmiştir.

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı dan yapılan yazı açıklamaya gör öte yandan suç ve suçlulukla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar neticesinde 2 adet tabanca, 4 adet av tüfeği, 600 paket kaçak sigara ele geçirildi. 29 ton kaçak yakıt ele geçiren jandarma ekipleri 840 litre saf alkol, 118 adet sahte 100 TL ve 7 adet mutfak tüpü ele geçirilerek adli makamlara teslim edildiği bildirildi.

CİHAN

Etiketler : Jandarmanın - yakaladığı - 35 - kişide - 4` - ü - tutuklandı -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Mehmet Adak
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız

bahis siteleri