KADİR ÇÖPDEMİR DOYUMSUZ SOHBETİYLE İŞİN ASLI'NDA

Aslı Şafak bayramın ikinci gününde radyolardan ekranlara transfer olan radyo programcısı, oyuncu, sunucu Kadir Çöpdemir’i konuk ediyor.

05-06-2019 07:49

Haberler � TV - DİZİ


ANKARA (e-ha) Aslı Şafak bayramın ikinci gününde radyolardan ekranlara transfer olan radyo programcısı, oyuncu, sunucu Kadir Çöpdemir’i konuk ediyor. 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Türkiye’ye ekonomiyi sevdiren kadın Aslı Şafak hafta içi her akşam Bloomberg HT’de yayınlanıyor.
Sanat camiasından edebiyata, insan hikayelerinden uzman konuklara birbirinden renkli isimleri programında ağırlayan Aslı Şafak, aslı gibi sorularla ve birbirinden renkli konularla işin aslını sorguluyor.
Aslı Şafak bayramın ikinci gününde radyolardan ekranlara transfer olan radyo programcısı, oyuncu, sunucu Kadir Çöpdemir’i konuk ediyor. Kadir Çöpdemir’in doyumsuz sohbetiyle bayramınızı renklendirecek olan Aslı Şafak’la İşin Aslı’nı sakın kaçırmayın.
“Aslı Şafak’la İşin Aslı” nefes aldıracak sohbeti ve sürprizleriyle bu akşam (5 HAZİRAN ÇARŞAMBA) saat 20.00’de kazananların kanalı Bloomberg HT’de yayınlanacak.
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri