Kamyon altına aldığı otomobili metrelerce sürükledi: 3 yaralı

Beykoz, TEM Otoyolu üzerinde kapalı kasa kamyon ile otomobil çarpıştı. Kamyon, altına aldığı otomobili yaklaşık 50 metre sürükledi. Kazada yaralanan 3 kişi hastaneye kaldırıldı. Kamyonda yüklü olan tahin dolu bidonlar yola döküldü.

13-02-2016 10:25

Haberler � GÜNDEM


Kaza, TEM Otoyolu Molla Gürani Viyadüğü üzerinde saat 04.00 sıralarında meydana geldi. Ankara istikametine ilerleyen Ahmet Yaşar’ın (39) kullandığı 34 PGJ 48 plakalı kapalı kasa kamyon ile Ozan Akın yönetimindeki (44) 34 LV 9362 plakalı otomobil, henüz bilinmeyen sebeple çarpıştı. Kontrolden çıkan araçlar, yol kenarındaki bariyere çarptı. Kamyon, içerisinde sadece sürücüsü bulunan otomobili altına alarak yaklaşık 50 metre sürükledi. Kamyon şoförü Ahmet Yaşar ile yanındaki Yunus Bergin (50), araçtan fırladı.
İhbar üzerine kaza adresine polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Kamyonun altında kalan otomobilin sürücüsü Ozan Akın, kazayı hafif yaralı olarak atlattı. Yunus Bergin ile Ahmet Yaşar ise ağır yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
 
TEM OTOYOLU TAHİNLE KAPLANDI
 
Kamyonda yüklü olan bidonlar dolusu tahin, susam ve susam yağı ise yola döküldü. TEM Otoyolu’nun büyük bölümü tahinle kaplandı. Otomobilin üzerinde bulunan kamyonu kaldırmak için olay yerine vinç çağrıldı. Kamyon, vinç yardımıyla olay yerinden kaldırıldı. Yola dökülen tahin ve susamlar ise Karayolları Yol Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri tarafından temizlendi. Kaza sebebiyle kısmen trafiğe kapanan yol, araçların kaldırılması ve temizliğin ardından yeniden açıldı.
 
Polis, kazanın oluş şekli ve sebebini belirlemek için soruşturma başlattı.
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri