Karabaş öldü mahalleli gözyaşlarına hakim olamadı

Karabaş öldü mahalleli gözyaşlarına hakim olamadı

Kocaeli`nin İzmit ilçesindeki Yeni Cuma Parkı bahçesinde bulunan Karabaş isimli köpek, ağzından köpük ve kan gelerek öldü. Karabaş`ın ölümünü gören vatandaşlar gözyaşlarına hakim olamadı. Belediyenin çöp arabasıyla Karabaş`ı olay yerinden kaldırmaya çalışması tepki topladı. Tepki üzerinde çöp arabası uzaklaştı. Başka bir araçla Karabaş olay yerinden kaldırıldı.

22-09-2015 16:40

Haberler � GÜNDEM


KOCAELİ (CİHAN)- Kocaeli'nin İzmit ilçesindeki Yeni Cuma Parkı bahçesinde bulunan Karabaş isimli köpek, ağzından köpük ve kan gelerek öldü. Karabaş'ın ölümünü gören vatandaşlar gözyaşlarına hakim olamadı. Belediyenin çöp arabasıyla Karabaş'ı olay yerinden kaldırmaya çalışması tepki topladı. Tepki üzerinde çöp arabası uzaklaştı. Başka bir araçla Karabaş olay yerinden kaldırıldı.

Karabaş Mahallesi Mimar Sinan Caddesi üzerinde bulunan Yeni Cuma Parkı bahçesinde yaklaşık 10 yıldır vatandaşlar tarafından bakılan Karabaş isimli köpek, henüz bilinmeyen bir nedenle ağzından köpük ve kan gelerek öldü. Parkta bulunan vatandaşlar, Karabaş'ın ölümünü şaşkınlıkla izledi. Özellikle köpeğin bakımını üstlenen vatandaşlar, Karabaş'ın ölümüne çok üzüldü. Bazıları gözyaşlarını tutamadı. Köpeğin üzeri gazeteyle kapatıldı. Rüzgarın etkisiyle gazete kağıtları köpeğin üzerinden savruldu. Her seferinde tekrar kapatıldı. Köpeğin olay yerinden kaldırılması için İzmit Belediyesi zabıtasına haber verildi. Olay yerine gelen belediyenin çöp arabası, köpeği arabaya koyarak kaldırmak istedi. Bunun üzerinde vatandaşların tepkisiyle karşılaştı ve çöp arabasıyla kaldırma fikrinden vazgeçildi. Olay yerinde başka bir araç çağrıldı. CİHAN

YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri