Kaşıbeyaz; Bayramda Baklava Satışlarını arttırdı

Kaşıbeyaz; Bayramda Baklava Satışlarını arttırdı

Kaşıbeyaz Baklava Shop olarak şubeleşme kararı aldık. Bugün Florya, Ataköy, Çemberlitaş ve Erenköy olmak üzere 4 şubemizle hizmet veriyoruz. Şöbiyet, baklava gibi özel lezzetlerden her gün yaklaşık 400 kilogram üretiyoruz.

22-08-2019 17:23

Haberler � GENEL


ANKARA (e-ha) Kaşıbeyaz Baklava Shop olarak şubeleşme kararı aldık. Bugün Florya, Ataköy, Çemberlitaş ve Erenköy olmak üzere 4 şubemizle hizmet veriyoruz. Şöbiyet, baklava gibi özel lezzetlerden her gün yaklaşık 400 kilogram üretiyoruz. 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Bayramların vazgeçilmezi baklava, bu yıl Kurban Bayramı’nda da satış rekorları kırdı. Kaşıbeyaz Baklava Shop'ları 9 günlük Kurban Bayramı’nda yaklaşık 1,5 ton baklava satışı gerçekleştirdi. Kaşıbeyaz, bayramda baklava satışını yaklaşık 4 kat arttırarak, baklavadaki başarısını ortaya koydu. 
Bayramların en önemli lezzeti olan baklava, her bayramda olduğu gibi bu bayramda da sofraların vazgeçilmezi oldu. Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun yeni girişimi olan Florya, Ataköy, Çemberlitaş ve Erenköy’de şubeleri bulunan Kaşıbeyaz Baklava Baklava Shop’ları 9 gün boyunca 1,5 ton baklava satıldı. Kurban Bayramı baklava satışlarını değerlendiren Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Kaşıbeyaz, “3 nesildir yeme içme sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak en özel lezzetlerimizden bir tanesi de baklavaydı. 
Geçtiğimiz aylarda Florya’da baklava imalathanemizi yeniden faaliyete geçirerek Kaşıbeyaz Baklava Shop olarak şubeleşme kararı aldık. Bugün Florya, Ataköy, Çemberlitaş ve Erenköy olmak üzere 4 şubemizle hizmet veriyoruz. Şöbiyet, baklava gibi özel lezzetlerden her gün yaklaşık 400 kilogram üretiyoruz. Bayram boyunca üretimimizin yaklaşık 4 katını gerçekleştirdik. Baklavanın olmazsa olmazı Antep fıstığından 180 kilogram ve sade yağdan 300 kilogram kullandık. Yoğun bir mesaiyle gelen taleplere cevap verdik. Öyle ki yurt dışına dahi bu bayramda baklava sattık. Bu kadar yoğun talep almamızın en büyük nedeni ise baklavalarımızda kullandığımız gerçek sadeyağ, en özel cinsteki Antep fıstığı ve damaklarda iz bırakan gerçek baklava lezzeti.” açıklamalarında bulundu. 
e-Haber Ajansı (e-ha) 
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri