Kaşıbeyaz Florya Şubesi Babalar Günü Yemek Yeme Fırsatı

Kaşıbeyaz, Seçkin Güneydoğu lezzetlerini 1974 yılından beri İstanbul’a taşıyan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, yenilenen Florya şubesiyle Babalar Günü için unutulmaz bir yemek şöleni yaşatıyor.

15-06-2019 00:19

Haberler � DÜNYA


ANKARA (e-ha) Kaşıbeyaz, Seçkin Güneydoğu lezzetlerini 1974 yılından beri İstanbul’a taşıyan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, yenilenen Florya şubesiyle Babalar Günü için unutulmaz bir yemek şöleni yaşatıyor. 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Babalar Günü’nde babanızın damağını şenlendirecek bir lezzet şölenine ne dersiniz? Kebabın marka ismi Kaşıbeyaz’ın Florya şubesinde orman manzarasına karşı, babanızla ve sevdiklerinizle birlikte Güneydoğu Mutfağı’nın birbirinden özel lezzetlerini tadabilirsiniz.
Adana kebaptan fıstıklı kebaba, mevsimsel lezzet kebap kemeden sebzeli kebaba kadar onlarla kebap çeşidine, Güneydoğu Mutfağının vazgeçilmez bol Antep fıstıklı künefe ve katmer gibi tatlılar eşlik ediyor. Tabii ki içli köfte, çiğ köfte, nar ekşili lahmacunun yanı sıra mezeler de unutulmadı! Hem göze hem mideye hitap eden tatları babanızla birlikte yiyerek özel bir gün geçirebilirsiniz. 
Su yoluyla çevrili ve şelaleli havuzların bulunduğu dış alandaki; ıhlamur, ceviz, hurma, kaymak, manolya, dut, ayva, kayısı, elma, erik ağaçlarıyla çevrili peyzajla kendinizi doğada hissedecek, iç mekandaki palmiye, Alacalı Benjamin, Ficus Arye gibi ağaç çeşitlerinin mis kokuları ve restoranın çeşitli yerlerine yerleştirilen kanaryaların cıvıltıları eşliğinde huzur bulacaksınız. Kaşıbeyaz’da Babalar Günü’ne özel lezzetler eşliğinde unutulmaz bir gün geçirmek için 0850 441 20 40 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmanız yeterli. Oyun ablalarıyla konfor sağlayan çocuk odası, ücretsiz internet hizmeti ve 250 araçlık otoparkı ile sektörün lokomotif markasının yenilenen yüzünü görmeye davetlisiniz.
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri