KEMAL KILIÇDAROĞLU TÜRKİYE'NİN NABZI'NA KONUK OLACAK

KEMAL KILIÇDAROĞLU TÜRKİYE'NİN NABZI'NA KONUK OLACAK

İyi Parti ile ittifak CHP’nin oylarını nasıl etkiliyor? “CHP sağa yöneliyor” eleştirilerine ne diyor? CHP içindeki tartışmaların, istifaların nedeni ne? Beka sorunu tartışmalarına nasıl bakıyor?

03-03-2019 17:29

Haberler � POLİTİKA


ANKARA (e-ha): İyi Parti ile ittifak CHP’nin oylarını nasıl etkiliyor? “CHP sağa yöneliyor” eleştirilerine ne diyor? CHP içindeki tartışmaların, istifaların nedeni ne? Beka sorunu tartışmalarına nasıl bakıyor?  
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Didem Arslan Yılmaz siyasetin ve sosyal hayatın sıcak gündemini Türkiye’nin Nabzı'nda masaya yatırıyor.
CHP yerel seçimlere nasıl bir strateji ile gidiyor? Büyükşehirlerde farklı seçmenlerin oyunu almak için hangi taktiklerle sahaya iniyor? İyi Parti ile ittifak CHP’nin oylarını nasıl etkiliyor? “CHP sağa yöneliyor” eleştirilerine ne diyor? CHP içindeki tartışmaların, istifaların nedeni ne? Beka sorunu tartışmalarına nasıl bakıyor?
Didem Arslan Yılmaz soruyor; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yanıtlıyor. Türkiye’nin Nabzı akşam 4 Mart Pazartesi saat 21.00’de Habertürk TV’de.
 
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri