Kızıldağ Karakucak Güreşleri Murat Kekilli Konseriyle Başladı

Kızıldağ Karakucak Güreşleri Murat Kekilli Konseriyle Başladı

Şenlikler, Karaisalılı yerel sanatçılar Mücahit Kolonkaya, Ali Topak ve Sami Deveci’nin konserleriyle başladı. Ardından sahneye ünlü sanatçı Murat Kekilli çıktı.

25-08-2019 15:13

Haberler � TÜRKİYE


ANKARA (e-ha) Şenlikler, Karaisalılı yerel sanatçılar Mücahit Kolonkaya, Ali Topak ve Sami Deveci’nin konserleriyle başladı. Ardından sahneye ünlü sanatçı Murat Kekilli çıktı.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Karaisalı Belediyesi tarafından bu yıl 534.sü düzenlenen Kızıldağ Karakucak Güreşleri ve Şenlikler Murat Kekilli konseriyle başladı.
25 Ağustos Pazar günü düzenlenecek olan güreşler öncesinde gerçekleştirilen şenlikler kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Murat Kekilli şarkılarıyla 10 binleri coşturdu.
Şenlikler, Karaisalılı yerel sanatçılar Mücahit Kolonkaya, Ali Topak ve Sami Deveci’nin konserleriyle başladı. Ardından sahneye ünlü sanatçı Murat Kekilli çıktı. Gecenin sonunda ise protokolü sahneye davet eden Murat Kekilli, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ve ilçe belediye başkanlarıyla birlikte düet gerçekleştirdi.
İki gün düzenlenecek olan halk konserleri kapsamında ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ve Karaisalılı yerel sanatçılar sahne alıyor.
e-Haber Ajansı (e-ha) 
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri