Komedi sevenlere özel fantastik dörtlü 2015 sizin için!

Fantastik filmler, hayalgücünün ağır bastığı fantastik unsurların yer aldığı filmlerdir.

24-05-2015 21:23

Haberler � SİNEMA


Fantastik filmler, hayalgücünün ağır bastığı fantastik unsurların yer aldığı filmlerdir. Bunlar genelde, sihir, doğaüstü güçler ya da hayali dünyalar gibi şeylerden oluşmaktadır. Kendine has bir tür olmasına rağmen korku ve bilim kurgu türleri ile aynı yapımda buluşabilen bir film türüdür. Ancak bilim-kurgu filminden farklı olarak fantastik filmlerin bilimsel gerçeklerle dayalı olması gerekmemektedir. Bu özellik sayesinde izleyici tamamen farklı ve özgün bir dünyaya yolculuk yapabilmektedir. Genelde bu tür filmler, kendini sıradışı bir durumun ortasında bulan son derece sıradan bir kahraman üzerine kuruludur.

Son zamanlarda bu türde film olarak, Fantastik dörtlü 2015 izlemek isteyenlerin ağzında. İlk filmi ile 12 Ağustos 2005 tarihinde tanışmıştık. Filmde; aptıkları bir uzay yolculuğu sırasında kozmik ışınlara maruz kalınca DNA yapılarında inanılmaz değişikler olan dört muhteşem insanın öyküsü Fantastik Dörtlü. DNA'nın sırlarını çözmek, çaresiz hastalıklara çözüm bulmak için çıktıkları yolculukta, vücutlarında onlara süper güçler vaat eden değişiklikler olan bir grubun öyküsü. Kendilerini bilime adamış bu insanlar, yapacakları keşiflerle topluma yardım etmek istiyorlar. Vücut yapılarında oluşan köklü değişiklikler ise belki de onları bilimden uzaklaştırıyor. Ancak kahramanlarımız için değişmeyen tek bir şey var; o da insanlara yardım etme istekleri. Belki insan bedeninde, kan dolaşımında gezen türlü virüslerle savaşamayacak bir konuma geliyorlar. Fakat toplumsal bir virüs olan suç ile mücadele edebilecek özelliklere sahip oluyorlar.

Filmin devam niteliğindeki Fantastik dörtlü 2015 filmi izlemek isteyenler sinema salonlarına gitmeyi biraz daha erteleyecekler ne yazık ki. Çünkü filmin; 7 Ağustos 2015’ te beyazperdeye geleceği biliniyor.

Etiketler : Komedi - sevenlere - özel - fantastik - dörtlü - 2015 - sizin - için! -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri