KONTİMDER Ramazan’da ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattı

KONTİMDER Ramazan’da ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattı

Başkanı Ahmet Yasin Bilen, “Ramazan ayı rahmet, bereket, mağfiret, yardımlaşma ve dayanışma ayı. Biz de dernek olarak bu yıl iftar yemeği yerine ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunma kararı almıştık. Geçen hafta Salı ve günü ve dün yaptığımız ziyaretler ile yardımlarımızı dağıttık" dedi.

14-05-2019 20:16

Haberler � GENEL


ANKARA (e-ha) Başkanı Ahmet Yasin Bilen, “Ramazan ayı rahmet, bereket, mağfiret, yardımlaşma ve dayanışma ayı. Biz de dernek olarak bu yıl iftar yemeği yerine ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunma kararı almıştık. Geçen hafta Salı ve günü ve dün yaptığımız ziyaretler ile yardımlarımızı dağıttık" dedi.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; KONTİMDER her yıl yaptığı iftar yemeği organizasyonu yerine 200’e yakın ihtiyaç sahiplerine gıda ve nakdi yardım gerçekleştirdi. 
Konya Tesisat ve İnşaat Malzemeciler Derneği (KONTİMDER), bu yıl Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatarak, gıda ve nakdi yardım dağıttı. Karatay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Merkezsev, Umuda Koşanlar Derneği, Hayra Koşanlar Derneği’nden ele edilen listeler ve çat kapı ziyaretler için 200’e yakın gıda paketi ve nakdi yardım zarfı hazırlandı. Yardımlar, KONTİMDER yönetim kurulu üyeleri tarafından belirlenen adreslere bizzat ziyaret edilerek bırakıldı. 
Ramazan ayında yardımlaşmanın önemini vurgulayan KONTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yasin Bilen, “Ramazan ayı rahmet, bereket, mağfiret, yardımlaşma ve dayanışma ayı. Biz de dernek olarak bu yıl iftar yemeği yerine ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunma kararı almıştık. Geçen hafta Salı ve günü ve dün yaptığımız ziyaretler ile yardımlarımızı dağıttık. Yardımlar için maddi destek veren yönetim kurulu ve dernek üyelerimize teşekkür ediyorum. Derneğimizin Sosyal İşler Komisyonunun planladığı ve icra ettiği Ramazan ayı yardımlarınının hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi. 
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri