Konya Meram Fen Lisesini Vali ziyaret etti

Konya'daki Ziyaret sırasında Konya Valisine Meram Kaymakamı Resul Çelik, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca ve şube müdürlerinin de eşlik ettiği bildirildi.

14-05-2019 01:43

Haberler � EĞİTİM


ANKARA (e-ha) Konya'daki Ziyaret sırasında Konya Valisine Meram Kaymakamı Resul Çelik, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca ve şube müdürlerinin de eşlik ettiği bildirildi.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Meram Fen Lisesini ziyaret ederek okuldaki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
13 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleşen ziyarette muhtelif olimpiyat ve yarışmalarda ulusal derece elde eden öğrencilerle de görüşerek onları tebrik etti, başarılı öğrencilere destek veren yönetici, öğretmen ve velilere de teşekkürlerini iletti.
Ziyaret sırasında Konya Valisine Meram Kaymakamı Resul Çelik, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koca ve şube müdürlerinin de eşlik ettiği bildirildi.
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Konya - Meram - Fen - Lisesini - Vali - ziyaret - etti -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri