KONYA’DA LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIN 23 NİSAN SEVİNCİ

KONYA’DA LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIN 23 NİSAN SEVİNCİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği, tedavisi devam eden ve iyileşmiş çocukların katılımı ile Konya’da gerçekleşti. Lösemili çocukların bayramlarını sevinçle kutladığı etkinlikte hediyeleri de verildi.

22-04-2019 23:19

Haberler � SAĞLIK


ANKARA (e-ha) 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği, tedavisi devam eden ve iyileşmiş çocukların katılımı ile Konya’da gerçekleşti. Lösemili çocukların bayramlarını sevinçle kutladığı etkinlikte hediyeleri de verildi.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; LÖSEV’e kayıtlı, tedavisi devam eden ve iyileşmiş 50 çocuğun katıldığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlaması Konya’da gerçekti.
LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Türkiye genelinde sayıları 34 bine yaklaşan kayıtlı hasta ve ailelerine, 20 yıldır olduğu gibi tamamen ücretsiz tedavi ve eğitim hizmetinin yanı sıra maddi-manevi desteklerini iletmeye devam ediyor.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği, tedavisi devam eden ve iyileşmiş çocukların katılımı ile Konya’da gerçekleşti. Lösemili çocukların bayramlarını sevinçle kutladığı etkinlikte hediyeleri de verildi. Canlı müzik dinletisi eşliğinde gerçekleşen kutlamaya gönüllüler de destek verdi.
Etkinlik, 21 Nisan Pazar günü Konya Novotel’de gerçekleşti.
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri