Milli İttifak İzmir adayları eski Bakan Saygın`ı ziyaret etti

SP ile BBP, genel seçime Milli İttifak adıyla ortak girme kararı almıştı. Her iki partinin adayları, SP listelerinde gösterildi. İzmir 1. bölge adaylarından Ahmet Gürhan, Ahmet Gürhan, Emin Göktaş, Serkan Uyar ve Cavit Babur, Devlet eski Bakanı Işılay Saygın`ı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

15-05-2015 23:37

Haberler � POLİTİKA


İZMİR (CİHAN)- SP ile BBP, genel seçime Milli İttifak adıyla ortak girme kararı almıştı. Her iki partinin adayları, SP listelerinde gösterildi. İzmir 1. bölge adaylarından Ahmet Gürhan, Ahmet Gürhan, Emin Göktaş, Serkan Uyar ve Cavit Babur, Devlet eski Bakanı Işılay Saygın'ı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

Gürhan, devlet yönetiminde üst seviyelerde görev alan Saygın'ın, kamuya büyük hizmetleri olduğunun altını çizdi. Milli İttifak'ın bu tip ziyaretleri önemli bulduğunu ifade eden Gürhan, "Sayın bakanımız gibi devlet yönetiminde bulunmuş, şu anda siyasetin içinde olmayan birçok eski siyasiyle görüşüyoruz. İlk ziyaretimizi, İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Burhan Özfatura'ya gerçekleştirdik. Sayın başkanımız, bizi bütün yüreğiyle destekleyeceklerini ifade ettiler ve dualarında bizleri de eksik etmediğini söylediler. Özfatura'nın desteğini aldıktan sonra yine İzmir'de doğup ülkeye büyük hizmetlerde bulunan bir diğer isim, Işılay Saygın'ı ziyaret ettik. Sayın bakanımız da siyasetin içinde olmadığını ancak bizlerle gönül birliği içinde olduğunu ifade etti. Kendisi, yapı itibariyle mazlumların ve milletin yanında olacağının altını çizdi." şeklinde konuştu. CİHAN

Etiketler : Milli - İttifak - İzmir - adayları - eski - Bakan - Saygın`ı - ziyaret - etti -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri