Minik ayaklar bu yaz Timberland'e emanet

Timberland'in ikonik çocuk sandaletleri hafif ve su dostu deri malzemesi sayesinde hem şehirde hem de tatilde, çocukların gün boyu diledikleri gibi hareket etmelerini, rahatça vakit geçirebilmelerini sağlıyor.

17-06-2019 18:38

Haberler � SPOR


ANKARA (e-ha) Timberland'in ikonik çocuk sandaletleri hafif ve su dostu deri malzemesi sayesinde hem şehirde hem de tatilde, çocukların gün boyu diledikleri gibi hareket etmelerini, rahatça vakit geçirebilmelerini sağlıyor. 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Rengarenk Timberland çocuk sandaletleri bu yaz da çok çeşitli.  Açık ve kapalı model alternatiflerine sahip unisex sandaletler,  fark yaratan iç ve dış taban özellikleriyle çocuklara gün boyu rahatlık vadediyor. Kapalı sandalet modeli ise darbelere karşı ekstra koruma sunuyor. 
Timberland, yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de yaz boyu konfor ve renk vadediyor. Timberland'in ikonik çocuk sandaletleri hafif ve su dostu deri malzemesi sayesinde hem şehirde hem de tatilde, çocukların gün boyu diledikleri gibi hareket etmelerini, rahatça vakit geçirebilmelerini sağlıyor. Önü kapalı model sandaletler ise darbelere karşı ekstra koruma sunuyor. 
Anti-mikrobik Sanitized® iç tabanıyla fark yaratırken Timberland çocuk sandaletleri hafif Eva tabanı ile gün boyu konfor sunuyor. Unisex Timberland çocuk sandaletleri 22 - 35 arası numaralarda, kapalı ve açık modelde farklı renk alternatiflerine sahip. 
Mağazalar ve anlaşmalı e-ticaret sitelerinde yerini alan Timberland çocuk sandaletleri numara ve modele göre 239 – 299 TL arasında değişen fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor.
Timberland Hakkında:
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır. Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz.  
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Minik - ayaklar - bu - yaz - Timberland'e - emanet - -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri